Kolejność zasypywania różnych sprężynek

Wszystko o tym co włożyć do kolumn rektyfikacyjnych, jakie zastosować wypełnienie dla uzyskania najlepszego rezultatu...

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy

Post autor: rastro »

Zmywak brzmi jak problemy... poszukaj na portalu aukcyjnym pod hasłem: sprężynki podparcie. Zresztą mam wrażenie że zmywaki to teraz dość deficytowy towar ;)
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

AAmatorek
350
Posty: 396
Rejestracja: poniedziałek, 13 gru 2021, 10:55
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: Kolejność zasypywania różnych sprężynek

Post autor: AAmatorek »

Samo podparcie nie zdziała tutaj nic, ponieważ nie stawia oporu w kolumnie. Przynajmniej nie na tyle żeby podtrzymać np 0,5kg sprężynek.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Kolejność zasypywania różnych sprężynek

Post autor: rastro »

Ja tam z drutu czyba 1,6 albo 2mm, takiego do spawania zrobiłem takie podtrzymki w kształcie serca, na to podparcie i daje radę utrzymać sprężynki zasypane w 0,5m rurze, myślę że kolejne 0,5m też dało by radę utrzymać. Trochę zabawy z tym było żeby to wygiąć przy pomocy podstawowych narzędzi, ale zdaje egzamin, oczywiście mowa o rurze 63,5.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 sty 2022, 13:24 przez rastro, łącznie zmieniany 1 raz.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

AAmatorek
350
Posty: 396
Rejestracja: poniedziałek, 13 gru 2021, 10:55
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: Kolejność zasypywania różnych sprężynek

Post autor: AAmatorek »

I to jest dobra myśl. Coś wykombinuję w ten sposób
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wypełnienie kolumny”