Kiotti1

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
kiotti1
2
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 29 sty 2021, 16:53
Podziękował: 1 raz

Post autor: kiotti1 »

Czołem psotnicy,
piszę jeszcze raz, bo poprzedni post chyba nie poszedł.

Jestem Kamil, w życiu nie psociłem.

Zarejestrowałem się, bo mam ojca Psotnika-chałupnika, co to dostał kiedyś sprzęt od kumpla.

Cukier sypie "tyle ile trzeba, wody tyle ile trzeba, nastaw stoi przy piecu i "ma mieć ciepło"(po co komu termometr), stoi to "Tyle ile trzeba"(na co komu cukromierz), klaryfikacja grawitacyjna (żadnej chemii tam nie BEDZIE SYPAŁ), itd.

Niestety jest człowiekiem niekorzystającym z internetu,z nikim nie rozmawia o psocie(żeby mu policja wjazdu na chatę nie zrobiła bo to przecież przestępstwo :hammer: ) Sam nie chcę mu tłumaczyć, że może marnuje cukier, albo drożdze, albo czas, bo niby ludzie chwalą produkt końcowy, ale wychodzi jakies 650-700 rozcienczonej już do 50%(+/-), dla mnie smakuje typowo jak bimber, ale nie chce urażać jego dumy gorzelnika-amatora, bo wiadomo.

Dlatego sam się wziąłęm wkur...zdenerwowałem :D i nastawiłem cukier zgodnie z prawidłami forumowymi,
cukromierz wskazuje wartości ujemne w temperaturze 20C, więc oto JESTEM:D

Życzcie mi powodzenia i do zobaczenia gdzieś na forum.

ps. Wiedza niektórych ludzi tutaj przechodzi ludzkie pojęcie, chapeau bas :klaszcze:
promocja
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2581
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 235 razy
Otrzymał podziękowanie: 453 razy
Re: Kiotti1

Post autor: jakis1234 »

Witaj na forum.
Życzę powodzenia, czytaj, pytaj i przestań psocić ;), a zacznij destylować, skoro chcesz pokazać jak to się robi :ok:
Zobacz:
https://alkohole-domowe.com/forum/topic21350.html
Ostatnio zmieniony środa, 3 lut 2021, 13:24 przez jakis1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam z opolskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”