Kaziru

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kaziru
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 8 lut 2021, 14:37
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 1 raz

Post autor: Kaziru »

Witam wszystkich nazywam się Kazimierz, zaczynam właśnie przygodę z destylatorem który niedawno zakupiłem Thor Elite i szukam tutaj wsparcia w pierwszych krokach tego bardzo ciekawego hobby. Co mogę o sobie powiedzieć, lubię gotować przez co prawie każdą wolną chwile spędzam w kuchni, a że przy destylacji także trzeba gotować, dlatego postanowiłem spróbować swoich sił. Mam nadzieje ze znajdę tutaj wiele pomocnych rad, a także będę mógł poszerzać swoją wiedzę na temat destylacji. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje na owocną współpracę.

użytkownik usunięty
Re: Kaziru

Post autor: użytkownik usunięty »

Witam, pozdrawiam :ok: Powodzenia
Awatar użytkownika

MASaKrA_Domingo
1000
Posty: 1047
Rejestracja: wtorek, 31 mar 2020, 21:29
Krótko o sobie: Uczmy się nie wyważać otwartych drzwi.
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowanie: 175 razy
Re: Kaziru

Post autor: MASaKrA_Domingo »

Witaj,
a pierwsze kroki skieruj tutaj:
https://alkohole-domowe.com/forum/kompe ... 17383.html
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lut 2021, 16:15 przez MASaKrA_Domingo, łącznie zmieniany 1 raz.
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”