Znaleziono 6 wyników

autor: kamil170188
niedziela, 18 kwie 2010, 11:26
Forum: Czy zacier/nastaw jest już gotowy?
Temat: Cukromierz a alkocholomierz
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12865

Cukromierz a alkocholomierz

Witam zabieram się do swojej pierwszej destylacji i mam tylko takie pytanie posiadam alkoholomierz i chciałem zakupi c cukromierz czy jest to to samo czy czymś się rurzni bo nie wiem :roll: Bo na oko nie mogę doj sc czy już nastaw jest gotowy :help: ______________________ zakupić różni dojść
autor: kamil170188
czwartek, 18 mar 2010, 18:15
Forum: Śmietnik
Temat: Klarowanie nastawu na czym to polega ???
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1845

Klarowanie nastawu na czym to polega ???

Witam przymiezam się do swojej pierwszej destylacji nastaw już trochę czasu pracuje a jak skończy pracowac co dalej czytam coś o klarowaniu nastawu jak się to robi Czy od razu wlac do gara ???
autor: kamil170188
czwartek, 11 mar 2010, 12:25
Forum: Ogólnie o destylacji
Temat: Jaka powinna być temperatura wrzenia w kotle ???
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 98829

Jaka powinna być temperatura wrzenia w kotle ???

Witam pszymierzam się do swojej pierwszej w życiu destylacji i mam takiesz o to pytaniem mam bańkę i w niej zamontowano grzałke która działa i jak wlałem tam wode na sprawdzenie to temp była coś koło 80 stopni jaka powinna byc prawidłowa temp w kotle proszę o poradę :help:
autor: kamil170188
poniedziałek, 8 mar 2010, 16:01
Forum: Zaciery i nastawy z różnych rzeczy
Temat: Nastawy z kompotów, dżemów i innych podobnych przetworów
Odpowiedzi: 217
Odsłony: 121041

Zacier z kompotu z brzoskwini ????

Witam chce spsocic coś z kompotu z brzoskwini jak mam zrobic zacier w jakich proporcjach czy ktoś mi może podac i ile dodac cukru i w jakiej proporcji do wody :help:
autor: kamil170188
poniedziałek, 8 mar 2010, 15:50
Forum: Zaciery zbożowe i ziemniaczane
Temat: Jak zrobic zacier z pszenicy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 51193

Re: Jak zrobic zacier z pszenicy

Ohhh to widze ze to nie jest proste zrobic coś z pszeniczki :shock: ale chyba sprubuje może kiedyś jak podłapie wszystko lepiej :geek:
autor: kamil170188
niedziela, 7 mar 2010, 11:45
Forum: Zaciery zbożowe i ziemniaczane
Temat: Jak zrobic zacier z pszenicy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 51193

Jak zrobic zacier z pszenicy

Witam wszystkich jestem nowy na forum :D i nie mam pojęcia jak zrobić zacier :( a chcę zrobić go z pszenicy :odlot: Każdy podaje składniki ale nikt nie podaje jak od podstaw tego dokonać :geek: Co i jak i jakie ilości. Oczytałem się sporo :czytaj: i wraz nie wiem. Chcę zrobić 20 litrów zacieru. Co i...

Wyszukiwanie zaawansowane