Znaleziono 4 wyniki

autor: joker0skater
środa, 1 kwie 2020, 21:21
Forum: Projekty aparatur
Temat: "Alembik" czy to ma sens?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3399

"Alembik" czy to ma sens?

Witam serdecznie Od kilku tygodni rozważam temat alembika. Niestety oferowane na rynku sprzęty mnie nie satysfakcjonują - są za małe lub jeśli większe - odbiegają kształtem znacznie od klasycznych szkockich alembików. Spędziłem kilkadziesiąt godzin w sieci wertując brytyjskie źródła nt szkockich whi...
autor: joker0skater
niedziela, 22 mar 2020, 17:20
Forum: Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...
Temat: Destylandia.pl - opinie
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 32565

Re: Destylandia.pl - opinie

Cześć, ktoś coś ostatnio od nich zamawiał. Szykuję się do zamówienia dużego gara i patrząc na opinie, mam wątpliwości.
autor: joker0skater
środa, 11 mar 2020, 11:13
Forum: Alembiki
Temat: Zakup alembika z zagranicy, Portugalia, Ebay
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 8375

Zakup alembika z zagranicy, Portugalia, Ebay

Witam serdecznie! Wraz z teściem i szwagrem planujemy rozpocząć przygodę z destylacją zbożówek. Naszą pasją są szkockie whisky, zwłaszcza z Islay. Po spróbowaniu kilkudziesięciu butelek chcielibyśmy spróbować zrobić coś swojego. Teść ma doświadczenie w destylacji prostej, ja natomiast zajmuję się od...
autor: joker0skater
czwartek, 5 mar 2020, 21:25
Forum: Przywitaj Się!
Temat: joker0skater
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1871

joker0skater

Cześć Jestem Joker z Łodzi. Od 2013 roku zajmuję się piwowarstwem domowym. Zrobiłem 60 warek. Interesuje mnie również browarnictwo rzemieślnicze. Zwiedziłem kilka małych browarów. Od kilku lat inicjuję dla wąskiego grona zaprzyjaźnionych osób tzw. panele degustacyjne gdzie smakujemy oryginalne i wys...

Wyszukiwanie zaawansowane