hulio111

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
hulio111
2
Posty: 3
Rejestracja: środa, 6 lut 2019, 07:40

Post autor: hulio111 »

Cześć wszystkim, jestem Paweł. Swoją przygodę z alkoholami domowymi zaczynałem od produkcji wina już parę ładnych lat temu. potem destylacja owych win na szklanych chłodniczkach, teraz zainwestowałem w porządniejszy sprzęt miedziany i chciałbym spróbować swoich sił w destylacji zarówno nastawów z cukru jak i smakowych produktów. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc. pozdrawiam

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: hulio111

Post autor: PETER29 »

Witamy następnego pozytywnie zakręconego. Pochwal się sprzętem a jeśli czegoś nie znajdziesz w szukajce na pomoc zawsze możesz liczyć.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF

w-t-z
10
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 1 lis 2014, 17:17
Re: hulio111

Post autor: w-t-z »

Witaj na pewno znajdziesz mnóstwo wiadomości jak również porad od uczestników
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”