GrzeH z lasu

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
GrzeH
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 2 sty 2019, 11:19

Post autor: GrzeH »

Trochę późno przedstawiam się wszystkim, ale zanim coś napiszę na jakimkolwiek forum to najoierw lubię sobie poczytać. Piwo polubiłem już w dzieciństwie (7 klasa podstawówki), zasmakowało mi i już. Do dziś jest to postawowy napój na wieczory i letnie upały. Wina nauczyłem się smakować jakieś 10 lat temu. Teraz wiem co kupić. Wódeczki, głównie smakowe, lubię z żonką popróbować w domowym zaciszu. Od czasu gdy zamieniłem miasto na wieś pojawiła się sposobność na swój wyrób. Zacząłem od piwa, wino samo się robi (mam sporo wonogron) teraz czas na psotę. Uczę się pilnie studiując forum. Pierwsza przegotowana u sąsiada wyszła średnio. Moja pierwsza w życiu na mini potstill'u słabo ale się nie poddaję i dalej zdobywam wiedzę tajemną w teorii i praktyce. Jako, że mam duże doświadczenie graficzne i swobodnie poruszam się po html'u podpowiem: stopień Celsjusza jako znak można uzyskać w bardzo prosty sposób - przy pisaniu wykorzystać klawisz "sup" widoczny powyżej ramki tekstowej dodając literkę "o" i każdy tekst będzie czytelniejszy.
Pozdrawiam
GrzeH z Lasu
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3803
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 459 razy
Re: GrzeH z lasu

Post autor: Doody »

Witaj, działa! :D oC
Powodzenia :ok:
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 kwie 2019, 10:51 przez Doody, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Darek

wawaldek11
2500
Posty: 2896
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: GrzeH z lasu

Post autor: wawaldek11 »

Witaj i powódzenia ;)
Mamy od chyba zawsze: Ω w pełnym edytorze i °
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
GrzeH
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 2 sty 2019, 11:19
Re: GrzeH z lasu

Post autor: GrzeH »

Doody, wawaldek11 dzięki.

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: GrzeH z lasu

Post autor: arTii »

Witaj na forum.
GrzeH pisze:teraz czas na psotę
To sąsiedzi Cię nie polubią jak im będziesz psocił ;) Tutejsi bywalcy, tez nie lubią "psotników" ;) Za to jest tutaj mnóstwo osób które destylują, rektyfikują itp...
GrzeH pisze:stopień Celsjusza jako znak można uzyskać w bardzo prosty sposób - przy pisaniu wykorzystać klawisz "sup" widoczny powyżej ramki tekstowej dodając literkę "o" i każdy tekst będzie czytelniejszy.
Ale to nadal masz literę O. Żeby uzyskać znak ° wystarczy trzymając lewy ALT na klawiaturze numerycznej wklepać 0176 i uzyskujemy prawdziwy °. Można też kliknąć literkę Ω (pomiędzy kolor czcionki a center) i wybrać znak ° (u samej góry po prawej)
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW

Autor tematu
GrzeH
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 2 sty 2019, 11:19
Re: GrzeH z lasu

Post autor: GrzeH »

arTii dzięki za info z literką "omega", to dobra uwaga, za to z tym altem to nie przejdzie na smartfonach i tabletach :)

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: GrzeH z lasu

Post autor: arTii »

W smartfonach i tabletach znak ° jest normalnie na klawiaturze :)
20190427_091053.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: GrzeH z lasu

Post autor: JanOkowita »

Witamy gorąco w 78,3 °C.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”