Znaleziono 5 wyników

autor: Grzegi
niedziela, 17 maja 2020, 13:05
Forum: Oczyszczanie destylatu
Temat: Płatki dębu mętnieją
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3492

Płatki dębu mętnieją

Witam mam problem i potrzebuje rady otóż kupiłem nowe płatki dębowe i gdy zalewam ciągle powstaje mi mętny produkt którego nie da się niczym przefiltrować razem ze zwykłymi płatkami kupiłem też płatki wiśni z których produkt jest idealnie klarowny czego to może być wina samych płatków (opłukiwane) i...
autor: Grzegi
niedziela, 6 paź 2019, 11:25
Forum: Węgiel aktywny
Temat: Filtr na węgiel aktywny
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7422

Filtr na węgiel aktywny

Witam chcę kupić filtr na węgiel aktywny i tutaj pytanie jaki kupić szklany czy ze stali, wiszący czy stojący?
I jeszcze jaki węgiel kupić jakiej firmy?

Pozdrawiam
autor: Grzegi
piątek, 22 mar 2019, 19:55
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Kupno pierwszego destylatora
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 8413

Kupno pierwszego destylatora

Witam forumowiczów Przybieram się na zakup destylatora i im więcej czytam na ten temat tym większy mętlik mam w głowie dlatego chciałbym zasięgnąć po poradę czy kolumna aabratek będzie dobrym wyborem dla początkującego https://www.olx.pl/oferta/destylator-aabratek-bimbrownica-50-l-elektr-chlodnica-k...
autor: Grzegi
czwartek, 21 cze 2018, 21:19
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Gotowy destylator
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5115

Re: Gotowy destylator

Dzięki czytałem o aabratku i to byłby dobry wybór ewentualnie ktoś rzuci jeszcze jakimiś pomysłami każda podpowiedź się dla mnie liczy
autor: Grzegi
czwartek, 21 cze 2018, 18:27
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Gotowy destylator
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5115

Gotowy destylator

Witam na wstepie napisze ze jestem zielony tym temacie dlatego pisze na forum i proszę o poradę bardziej doświadczonych Chciałbym zakupić swój pierwszy destylator tylko kompletnie nie wiem co wybrać ile wydać żeby zrobić chociaż coś w miarę możliwości dobrego tematów jest dużo ale im więcej czytam t...

Wyszukiwanie zaawansowane