gresg

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
gresg
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 6 kwie 2019, 22:22

Post autor: gresg »

Witam witam kolegów z 'branży'. Od niedawna zacząłem zabawe z jakże tym wspaniałym hobby. Obecnie korzystam z czajnika 2,5l, korek od balona fi43, 2m wezyka silikonowego z destylacja 2 zaworków z hydraulicznego oraz garnka. Wszystko działa wspaniale psota wychodzi jak na ten sprzęt całkiem 'zjadliwa'(drożdze babuniowe zawsze) lecz jedyny mankament to czajnik. 2,5 l to ciut za malo dlatego postaralem sie o kane do mleka 10l a reszta dokladnie taka sama. Narazie psoce male ilosci w czajniku i majsterkuje z nowym sprzetem. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli i napewno pochwalę sie moim nowym sprzętem :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
koncentraty wina

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: gresg

Post autor: arTii »

Witaj na forum, ale też muszę zakrzyknąć "O mamo" Kaj żeś Ty się uchował ;)
Taki sprzęt, to prawie że muzealny...
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”