Gdzie ci mężczyźni ???

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

klepa
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 22 paź 2013, 10:03
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy

Post autor: klepa »

Zaraz... Janie, Ty żartujesz, prawda? Ty "Oczywiście zrobiłeś świadomą prowokację na Forum", więc ja mam podawać swoje autorytety, bo inaczej to rozmywam się we własnym sosiku?! I jeśli to nie jest manipulacja, to co to jest?!
Janie- ależ ja bardzo serdecznie przepraszam Twojego autoryteta, życzę mu wielu wykładów w Cambridge, bo w Klubie Ronina to mało, a na Twoją świadomą prowokację "Gdzie ci mężczyźni ???" odpowiadam bez wahania: Są! Właśnie skończylem z jednym rozmowę i otrzymałem bardzo pouczającą lekcję o tolerancji. Dzięki!
Awatar użytkownika

sargas
600
Posty: 632
Rejestracja: czwartek, 3 lis 2016, 15:42
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: żytnia
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Re: Gdzie ci mężczyźni ???

Post autor: sargas »

:) ale pedalino :)
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Gdzie ci mężczyźni ???

Post autor: JanOkowita »

@klepa - widzisz jak reagujesz? Brawa za to, Kolego!
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

Reinchardt
30
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 15 lut 2018, 20:16
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Lubelskie
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Gdzie ci mężczyźni ???

Post autor: Reinchardt »

Panowie i Panie nie pochylając się już szczególnie nad konkretnymi ideałami i wracając do meritum, sam mam wrażenie, że nie tyle ludzie sami z siebie zmieniają się na gorsze, tyle co media robią z nas idiotów. Zaczynając od coraz to "ciekawszej" mody, kończąc na programach / teleturniejach, w których wzorzec zachowań jest daleki od tego co przekazali mi rodzice. Skacząc po kanałach w TV obserwuję, że fajne jest teraz to, co jeszcze 10 lat temu zaliczane byłoby do grupy rzeczy wstydliwych i mało smacznych. Mam ponad 30 lat i za młodu nie należałem do zbyt grzecznych kujonów, ale mniej więcej już wiem jakie wartości przekazać synom. Niestety media, plus politycznie poprawne "multi kulti" skutecznie mogą zepsuć mój plan co do rozwoju moich dzieci. Każdy ma swój rozum i daleko mi do narzucania komuś mojej ideologii, ale jak autor (słusznie) zauważył jest coraz ciężej. Zdrówka wszystkim

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

rosjan
300
Posty: 338
Rejestracja: czwartek, 18 maja 2017, 11:19
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Wina i własny wyrób
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: Południe Paryża
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: Gdzie ci mężczyźni ???

Post autor: rosjan »

A ja bym pogratulował projektantowi za oryginalność i odwagę. Niewielu jest takich, których stać na wprowadzenie przeszkadzającej, w opinii i zwyczajach, nowości. Jeśli spódnica nam przeszkadza, to zadajmy sobie pytanie jakie są granice naszej tolerancji, poza którą wpadamy w agresję.
Pozdrawiam
Jachu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”