galot

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
galot
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 4 lis 2020, 20:34
Podziękował: 1 raz

Post autor: galot »

Witam szanowne i zapewne wesołe grono psotników. Ma na imię Damian i po dłuuuuugim czasie wznawiam prace badawcze nad destylatami. Szczęście w nieszczęściu, czy jakby to zwał inaczej dostałem w spadku sprzęt. Sprzęt klasyczny keg 50l, kolumna w niej wypełnienie, zimne palce, odstojniki 2szt., chłodnica. Całość ma koło 220cm. Trafiłem na to forum z nadzieją, że może coś uda się zmodyfikować coś poprawić no i oczywiści zasięgnąć tajemnej wiedzy. Lat temu 15 miałem krótki epizod z księżycówką na sprzęcie budowanym z tego co było dostępne z tzw. załatwiania. Teraz wygląda to troszkę inaczej i nie mogę przejść obok tego obojętnie. Należy zdobywać doświadczenie, testować, próbować i raczyć się zacnymi trunkami własnej produkcji. Na zdrowie. Pozdrawiam wszystkich gorąco.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2587
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 453 razy
Re: galot

Post autor: jakis1234 »

Witaj w szacownym gronie osób zajmujących się destylacją :) https://alkohole-domowe.com/forum/topic ... %20psocimy.
Tutaj zdobędziesz wiedzę, od Twoich doświadczeń sporo się zmieniło :)
Pozdrawiam z opolskiego.

Autor tematu
galot
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 4 lis 2020, 20:34
Podziękował: 1 raz
Re: galot

Post autor: galot »

Dziękuję za wstępne niezwykle cenne uwagi. Oczywiście nauka w las nie idzie. Szlifujemy dalej ... :D :D :D DESTYLACJA takie to ... DOSTOJNE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”