Fenix.Silesia

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Fenix.Silesia
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 1 wrz 2020, 23:11

Post autor: Fenix.Silesia »

Cześć wszystkim,

dobry zwyczaj nakazuje się przywitać :piwo:

Zarejestrowałem się tutaj w celu "nabycia wiedzy" o destylacji i różnych metodach produkcji smakołyków. Do tej pory mam małe doświadczenie z robienia nalewek z wiśni i pigwowca japońskiego oraz tarniny i to skłoniło mnie to nauki procesu destylacji bo cena "produktu" do nalewek mnie przeraża :lol: :lol:

W tym roku poszerzyłem asortyment nalewek o porzeczkę, malinę i mięte. No i stało się trzeba albo kupić destylator albo znaleźć sąsiada z takim sprzętem a że sąsiedzi nie mają albo się nie chwalą no to trzeba zakupić samemu ;-) Myślę, że będzie to aabratek zależy mi głównie na "ognistej wodzie 96%" z cukrówek. I tu moje pierwsze pytanie czy destylat z cukru się starzeje po kilku miesiącach --> mętnieje albo czy się coś jeszcze może wytrącać ?

Pozdrawiam Wszystkich :piwo:
promocja

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: Fenix.Silesia

Post autor: PETER29 »

Cześć. Spiryt sam w sobie nie zmętnieje. U niektórych zaczynają się problemy po rozrobieniu z wodą.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”