Znaleziono 6 wyników

autor: Felix45
środa, 13 cze 2018, 07:43
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Pomoc w ocenie.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6500

Re: Pomoc w ocenie.

Dziękuję za wskazówki. Zdecydowałem się na miedziany destylator od Zygmunta. Jednak miedź to miedź.
autor: Felix45
wtorek, 12 cze 2018, 17:59
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Pomoc w ocenie.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6500

Re: Pomoc w ocenie.

prolog1975 pisze:Ja bym kupił grubszą tańszą i z OLM. Zrobisz na nich to samo a OLM jest prosty w obsłudze, z większym fi zrobisz szybciej.
Nie zależy mi na ilości. Najważniejsza jest jakość.
autor: Felix45
wtorek, 12 cze 2018, 11:16
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Pomoc w ocenie.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6500

Re: Pomoc w ocenie.

Z tym zachwalaniem przesadziłem. Chodzi mi o to, że producent raczej nie powie "kup u konkurencji bo mają lepszy". Obie kolumny są bdb. To że nikt nie pracuje na dwóch różnych aparatach ok niech będzie. Ale na pewno są tacy którzy psocili na KO i Cu. Wydaje mi się, że miedź jest lepszym ro...
autor: Felix45
wtorek, 12 cze 2018, 08:59
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Pomoc w ocenie.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6500

Re: Pomoc w ocenie.

Zadzwonić mogę. Tylko każdy będzie zachwalał swój sprzęt. Wolałbym poznać opinie osób praktykujących na tym sprzęcie.
autor: Felix45
poniedziałek, 11 cze 2018, 21:41
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Pomoc w ocenie.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6500

Pomoc w ocenie.

Witam. Przymierzam się do mojego pierwszego zakupu sprzętu do psocenia. Psocił też będę pierwszy raz. Trochę studiowałem forum, ale mam ten sam problem co wszyscy początkujący. Wybrałem dwa sprzęty, ale nie potrafię zdecydować się na jeden. Brak doświadczenia. Keg 50l to oczywiste. Zależy mi przede ...
autor: Felix45
środa, 6 cze 2018, 21:49
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Felix45
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1449

Felix45

Chce zacząć przygodę z psoceniem. Nie mam ani sprzętu ani doświadczenia. Jestem tutaj po to, aby z Waszą pomocą zdobyć jedno i drugie. P.S. Spróbowałem kilkukrotnie ostatnio bimbusia i wódka przy nim to jak Syrena przy Mercedesie. :D

Wyszukiwanie zaawansowane