eSZet

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
eSZet
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 13 mar 2023, 21:08
Podziękował: 5 razy

Post autor: eSZet »

Cześć. :witam:
Mam na imię Sławek i 5 lat temu z mieszczucha (59-700 Bolesławiec) stałem się wieśniakiem (za żadne skarby nie wrócę do miasta). Posiadam wiele zainteresowań: nurkuję, dla przyjemności jeżdżę na motorze i na nartach, "bawię" się stolarstwem, toczę w drewnie... i robię dobrą herbatę. :shock: Jeszcze pracuję zawodowo lecz za kilka lat mam nadzieję doczekać emerytury. Dwa lata temu miałem duże problemy z sercem i krążeniem ale zostały one zażegnane. Od tego czasu sporadycznie sięgam po napoje alkoholowe. Zapytacie więc po cholerę zapisuję się na to forum? :scratch: Myślę, że nie jest to klub AA dla "koneserów" tego typu trunków tylko dla ich Twórców przez duże "tfu". :o Do rozszerzenie moich zainteresowań zmusił mnie zeszłoroczny wyyyyyysyp jabłek!!!! (w dosłownym tego słowa znaczeniu) i innych owoców. Pierwszy raz w życiu zacząłem robić wino. Przepraszam; najpierw zaopatrzyłem się w stosowną literaturę i z nią zaznajomiłem, a w tym czasie wywiozłem kilka sporych taczek owoców na kompost. Tak się rozpędziłem, że wyszło około 150 litrów wina :odlot: (przymierzam się w tej chwili do drugiego obciągu). Ale te owoce nadal dojrzewały!!!! "Udeptałem" więc dwie spore beczułki jabłuszek i kiedy już tak naprawdę dojrzały zaprzyjaźniony wytwórca odwirował z nich calvados. Wiecie co? To jest dobre! Do tej pory już sam zapach tego typu trunków mnie "odrzucał" nie mówiąc już o ich przełknięciu. :bardzo_zly: Nie wiem co tak wpłynęło na zmianę smaku? Może pomożecie mi odkryć tą tajemnicę?

wawaldek11
2500
Posty: 2914
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: eSZet

Post autor: wawaldek11 »

Witaj w rodzinie :witam:
A ta tajemnica, to chyba ewolucja ;)
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
eSZet
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 13 mar 2023, 21:08
Podziękował: 5 razy
Re: eSZet

Post autor: eSZet »

Dzięki Waldi.

użytkownik usunięty
Re: eSZet

Post autor: użytkownik usunięty »

Cześć
1259 Bolesławiec - Służyłem tam, odbywając zsw.
Ładne miasteczko :)
W koszarach to chyba Amerykanie już, co?

Autor tematu
eSZet
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 13 mar 2023, 21:08
Podziękował: 5 razy
Re: eSZet

Post autor: eSZet »

Cześć.
W jednych Amerykanie, a w drugich nasze chłopaki chodzą pieszo bo ich haubice Kraby pojechały na Ukrainę i na razie nic nie słychać o nowych.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: eSZet

Post autor: Doody »

Witaj Sławku i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek

użytkownik usunięty
Re: eSZet

Post autor: użytkownik usunięty »

:witam:
eSZet pisze: Kraby pojechały na Ukrainę i na razie nic nie słychać o nowych.
Oj tak.
Coraz mniej wojska, coraz mniej sprzętu :cry2:
P¡€®d0#on@ p©$&%¥k@ :twisted:

Autor tematu
eSZet
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 13 mar 2023, 21:08
Podziękował: 5 razy
Re: eSZet

Post autor: eSZet »

Dzięki Darku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”