Znaleziono 5 wyników

autor: ducker
wtorek, 13 sie 2019, 11:01
Forum: Problemy i pytania
Temat: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10889

Re: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy

Jeżeli chodzi o użycie tego Pamela jako "automatyki" prowadzenia procesu rektyfikacji na aabratku to się on do tego nie nadaje . I tutaj potwierdziłeś moje przypuszczenia, czyli nie jest ze mną aż tak źle ;) jedyne zastosowanie dla tego regulatora w abratku to chyba pomiary temperatury i ...
autor: ducker
poniedziałek, 12 sie 2019, 22:39
Forum: Problemy i pytania
Temat: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10889

Re: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy

Co do zasady działania sterownika to chyba się trochę orientuję, moje wątpliwości dotyczą sensu jego stosowania? Albo on się nie nadaje do sterowania destylacją albo ja po prostu nie umie go używać. U siebie ustawiłem dla obu sond temperaturę 110 stopni i jest spokój i pełny manual. To nie lepiej po...
autor: ducker
poniedziałek, 12 sie 2019, 08:15
Forum: Problemy i pytania
Temat: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10889

Re: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy

Dzień dobry, Znajomy niestety wie jeszcze mniej niż ja bo kupił i ja go mam nauczyć. Na razie destylujemy tylko nastawy cukrowe. Mam troszkę doświadczenia z moim własnym abratkiem 60.3mm ale bez sterownika, po prostu cały proces prowadzę na jednej grzałce. Znajomy ma to samo tyle że z jedną grzałką ...
autor: ducker
niedziela, 11 sie 2019, 15:43
Forum: Problemy i pytania
Temat: Sterownik Pamel, sens regulacji mocy
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10889

Sterownik Pamel, sens regulacji mocy

Witam wszystkich, Od czasu do czasu, jak jestem w "gościach" mam możliwość pobawić się abratkiem ze sterownikiem Pamel nie wiem jaki model ale mam zdjęcie https://photos.app.goo.gl/XpXoPWVnMojj95dQ8 I tu moje pytanie. Po co sterownik ten reguluje mocą grzałek w zależności od temperatury w ...
autor: ducker
niedziela, 11 sie 2019, 15:31
Forum: Problemy i pytania
Temat: Opinie o firmie AP System
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6768

Re: Opinie o firmie AP System

Witam kolegów, Od ponad roku użytkuję abratka z APsystem. Najprostszy model z grzałkami. Poddałem go co prawda małym modyfikacjom, ale takie było założenie. Sprzęt wykonany bardzo dobrze, spawy pierwsza klasa, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania. Służę fotkami jeśli ktoś chętny. Jedyn...

Wyszukiwanie zaawansowane