Znaleziono 766 wyników

autor: Drupi
poniedziałek, 22 lut 2021, 18:38
Forum: Po Godzinach
Temat: Operatorzy sieci komórkowych problemy.
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 1908

Re: Operatorzy sieci komórkowych problemy.

Podziwiam Was. :ok: Macie niesamowitą wiedzę na ten temat. :ok: A to jak jest za granicą co do telefoni, ciekawie się czyta.
niedziela, 21 lut 2021, 19:19

Rozrywek. Rozumiem że teraz mieszkasz w Anglii. W życiu bym nie pomyślał że w tak bogatym kraju w którym nigdy nie było zacofania gospodarczego, gdzieś może nie być zasięgu telefonicznego i internetu. :roll: Pierwszy raz coś takiego czytam. To u nas chyba jeszcze nie jest tak źle, na 30 lat dorobku ...
sobota, 20 lut 2021, 22:24

Nie możliwe. Oczywiście mogę udostępniać ale pod warunkiem dobrego zasięgu sygnału. A taki dobry mam tylko z anteny na dachu. W domu jest fatalny. Antena + modem + WiFi dopiero jest super w domu.
Tzn. chyba nie da się podłączyć anteny do gniazda słuchawkowego telefonu żeby on mógł być modemem.
sobota, 20 lut 2021, 21:54

Z kabla musowo na umowę. A przeliczając to co oni dają na ten pakiet to tak samo jest na karcie. Tylko że jak nie było pandemii to na karte wychodziło mi w Orange 15-25 zł na miesiąc. A w abonamencie 60 zł nawet jak nie wykorzystałem. Pandemia minie i wszystko łącznie ze zużyciem GB wróci do normy. ...
sobota, 20 lut 2021, 16:13

Dzięki za rady. ;) Nie mogę sobie pozwolić na zmniejszenie pszepustowosci bo mam WiFi i czasem pilnie potrzeba dobrego zasięgu bo czasem potrzeba żeby skorzystali inni domownicy jednocześnie. Ale mam pomysł. Dzięki temu że nie jestem powiązany umowami, kupić starter innego operatora ((koniecznie tak...
piątek, 19 lut 2021, 21:20

Mikrosoft tims - jeśli gramatycznie napisałem.
piątek, 19 lut 2021, 18:16

Pomyliłem pojęcia. 480 mam ustawione YouTube. Później napiszę w jakiej platformie, bo nigdy nie wchodzę jak ma lekcje przez internet. ;)
piątek, 19 lut 2021, 17:46

Mam ustawione na 480 p. Bo wiem że wyżej to zżera transfer. Ale czy jeśli Pani w szkole ma na ful, i to może mieć wpływ na odbiorcę to trudno mi uwierzyć. Ale być może i tak jest. Mnie to dziwi że sporo pobiera transferu bo jak miałem fatalny zasięg 3 G. To nigdy nie zużywałem tyle internetu. A jak ...
piątek, 19 lut 2021, 08:52

Wracając do tematu. Mam w Orange na kartę 80 GB za 50 zł. Ale obawiam się że oni mają jakiś większy pobór bo syn wczoraj przez 6 godzin lekcji zdalnych wyciągnął 9 GB. Pobór ten wydaje mi się jakiś bardzo duży. I zastanawiam się czy ja mam przeszedł do plusa na kartę, czy wtedy byłby mniejszy pobór ...
czwartek, 18 lut 2021, 21:10

No tak. Tylko jak ten kuzyn nie sprawdził zasięgu i podpisał a następnego dnia to zgłosił że chciałby to odwrócić, to było nie możliwe. Uważam że to już firma powinna dać okno na różne okoliczności do rezygnacji z abonamentu. Zobaczcie jak jest w handlu. Allegro. I inne sklepy. Towar przymierzany. A...
czwartek, 18 lut 2021, 19:45

Kuzyn też dał się namówić t-mobile na abonament. Pierdoła nie sprawdził wcześniej czy w jego miejscowości jest zasięg t-mobile. Zero zasięgu, umowa podpisana, płaci a numer leży w szufladzie. Ile on się nachodził po urzędach, nic nie pomogło żeby to odwrócić bo za zerwanie takiej umowy , musiałby za...
czwartek, 18 lut 2021, 17:47

Macie pewnie rację. Tylko w takiej firmie pewnie znajdzie się jakiś pracownik który wprowadza klienta w błąd, żeby było korzystnie dla firmy w której pracuje. Myśląc że zaraz awansuje, albo sam nie wiem dlaczego tak mówi. Miałem kiedyś taki przypadek że kupiłem coś na Allegro i sprzedawca nie włożył...
czwartek, 18 lut 2021, 13:31

Operatorzy sieci komórkowych problemy.

Znajomy miał 3 numery z sieci t-mobile, na abonament, ponieważ dawali smartfony jeśli się podpisało umowę. Teraz chciał z jednego numeru zrezygnować przy końcu upływu umowy, po spłaceniu telefonu, narzucili mu dalszy abonament za samo korzystanie z sieci bez możliwości wycofania. Mówi że jak podpisy...
środa, 17 lut 2021, 12:13
Temat: Pomoc w doborze komputera stacjonarnego
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 2012

Re: Pomoc w doborze komputera stacjonarnego

Rozrywek. ;) Nie zrozum mnie źle ale gry komputerowe u młodego chłopaka to już początek uzależnienia od tych gier. Nerwowość dzieciaka. Ciągłe niezadowolenie ze wszystkiego. Mój najmłodszy kiedyś to już zaczynał się kłócić o to. ;)
wtorek, 16 lut 2021, 20:08
Temat: Kupuj polskie produkty – Wspieraj gospodarkę
Odpowiedzi: 163
Odsłony: 6609

Re: Kupuj polskie produkty – Wspieraj gospodarkę

A mnie najbardziej denerwuje jak ukryte kłamstwo traktuje się jako marketing gospodarczy. Żremy najwięcej leków i suplementów diety na świecie, i w tych suplementach jest szczypta składnika który graniczy z cudem żeby pomógł, i zalew reklam od których się niedobrze robi a żeby grupa naiwnych kupiła....
niedziela, 14 lut 2021, 16:41
Temat: "...Fajny film wczoraj widziałem..."
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 3584

Re: "...Fajny film wczoraj widziałem..."

Ok. :ok: Macie racje. Żeby trzymać się tematu to tyle. ;)
niedziela, 14 lut 2021, 12:20

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale: na portalach sadowniczych np sadownictwo com.pl tam jest pokazywane samo bogactwo, inwestycje, zachęcanie do inwestycji w setki tys. zł a wpisy tam w dziale " aktualności" są przeważnie tak ponure że w zasadzie operowanie takimi majątkami jest ciagle ni...
sobota, 13 lut 2021, 08:49

Trochę spóźniony ten film ale śmieszny :
https://youtu.be/Uwd9Tdvyhqw
czwartek, 11 lut 2021, 18:37
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: gorzki smak
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 525

Re: gorzki smak

U mnie to było jak postanowiłem wyprubować te drożdże Moskwa w czarnych opakowaniach. Nazwa podobna ale nie to samo co w złotych. To sprawka gatunku grzybków. Myślę że wiele półek teoretycznych również puszcza trochę smaku. Bo jak puściłem ze złotych było dobre. A jakie stosowałeś?
czwartek, 11 lut 2021, 17:23
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Pierwsze produkty
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 1553

Re: Pierwsze produkty

Jeśli 0,5 st. C. różnicy temperatury mówi nam kiedy lecą odpady a kiedy dobre to ten termometr jest raczej jako ozdoba. Już procenty są lepszym wskaźnikiem. Trochę bał bym się coś takiego spożywać bo trudno tu poczciwie rozdzielić frakcje.

Wyszukiwanie zaawansowane