Destylator szybkowar 15l kombo - opinie

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.
Awatar użytkownika

Licho
100
Posty: 110
Rejestracja: niedziela, 25 lut 2018, 18:57
Krótko o sobie: Emigrantka zarobkowa
Ulubiony Alkohol: Jałowcówka
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Biała Chrobacja/Wallonia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Post autor: Licho »

Super, że dowiedziałam się, że ten zaworek to pneumatyk. Jeden już mi się popsuł, a teraz wiem gdzie szukać i dokupić. :)
Licho nie śpi,
Licho czuwa,
Licho psoci,
jak się uda...
koncentraty wina
Awatar użytkownika

debros
50
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 18 wrz 2014, 08:32
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Destylator szybkowar 15l kombo - opinie

Post autor: debros »

Tylko zwróć uwagę aby był dławiący a nie dławiąco - zwrotny. Różnica jest taka, że dławiący dławi w obie strony, czyli obojętnie jak go zamontujesz będziesz mogła regulować. Za to dławiąco - zwrotny w jedną stronę dławi a w drugą przepuszcza, więc jak podłączysz odwrotnie to będzie lecieć cały czas tak samo, obojętnie czy go przymkniesz czy otworzysz pokrętełkiem.
Niby są tylko do regulacji sprężonego powietrza, ale potwierdzam, że przy wodzie również się świetnie sprawdzają ;-)
Serwus, jestem nerwus :bardzo_zly:
Awatar użytkownika

Licho
100
Posty: 110
Rejestracja: niedziela, 25 lut 2018, 18:57
Krótko o sobie: Emigrantka zarobkowa
Ulubiony Alkohol: Jałowcówka
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Biała Chrobacja/Wallonia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: Destylator szybkowar 15l kombo - opinie

Post autor: Licho »

Dzięki za info. Nie wiedziałam, że mają takie właściwości. :)
Licho nie śpi,
Licho czuwa,
Licho psoci,
jak się uda...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”