DESTYLATOR i SZYBKOWAR 2w1,Alkohol 17 L PRAWA

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Ernest
20
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 26 mar 2012, 09:25
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Post autor: Ernest »

Witam, florianteam2 , ja też mieszkam w bloku i nie mam żadnego problemu żeby działać na kolumnie, keg do piwnicy a kolumna rozkręcana w trzech miejscach, łatwo złożyć i rozłożyć, i miejsca mało zajmuje.
Pozdrawiam

florianteam2
10
Posty: 12
Rejestracja: środa, 22 sie 2012, 22:44
Re: Wybór pierwszego sprzętu

Post autor: florianteam2 »

O kolumnie myślę cały czas, przeraża mnie tylko kwota jaką trzeba na początku w nią zainwestować. Przy szybkowarze koszt to około 180 zł za gar i 50 zł za chłodnicę i wtedy jestem niezależny od TEŚCIA i TEŚCIOWEJ, do tego w przyszłości jakiś deflegmator połączony wężykiem silikonowym. Wiem, że KEG jest bardziej rozwojowy, ale za szybkowarem przemawia łatwość ukrycia i atrakcyjny wygląd. Dodam, że mieszkam na 4 piętrze i mam ciekawskich sąsiadów, a psocę tylko na własne potrzeby. Na razie ciągle się waham. Przyznam się, że skusiła mnie trochę niska cena takiego gara.
Awatar użytkownika

biziu
50
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 22 mar 2013, 20:47
Re: DESTYLATOR i SZYBKOWAR 2w1,Alkohol 17 L PRAWA

Post autor: biziu »

Witam wszystkich kolegów psotników, jestem nowy, nowiusieńki nie wiem też zabardzo jak poruszać się po tym forum, ale spróbuje w ten sposób. Bardzo chciałbym zacząć psocić, mam już na swym koncie niezłe winka, ale czas na coś mocniejszego. Czytam na tych forach od tygodnia i głowa mi już pęka, na sprzęt jaki bym chciał warunki domowe nie za bardzo pozwalają, bo przecież nie postawie 50, czy 30 litrowego kega na płycie grzewczej, a o kolumnie to pomarzyć, bo okap itp, a nie wspomnę o marudzącej żonie :) Zostaje mi chyba jedynie szybkowar. Czytam i czytam i czytam i szukam na allegro, wiem już, że odstojniki są beee, mam natomiast pytanie co do deflegmatora, tego szklanego co kolega poleca. Niby fajnie ładnie, pięknie, ale to jednak szklo, kruche itp. Czy to naprawdę dobre rozwiązanie?? :( Myślę o tym destylatorze 17 litrów bez odstojników. Czy będzie on spełniał taką samą funkcję, jak ten ze szklanym deflegmatorem, no i co z tego mogę wyciągnąć nawet przy podwójnym, potrójnym przepędzeniu?? No i co do walorów smakowych i zapachowych?? Warto, będzie z tego jakaś pychotka? Nastaw już zrobiony, żona się drze, ale wątpię bym popuścił, choć kega z kolumną już wybiła mi z głowy :D Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź i serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieje na miłe spędzanie czasu przy psoceniu z Waszą pomocą.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 mar 2013, 13:27 przez Wald, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Kosmetyka.
Chłopcy mają swój dzień raz w roku. FACECI CODZIENNIE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”