Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.

Imbir
200
Załączniki
Re: Destylandia - opinie

Postautor: Imbir » poniedziałek, 31 paź 2016, 23:47

Chyba macie wyjątkowego pecha, ja zamawiałem u nich sporo detali ze dwa tyg. temu i wszystko dotarło po kilku dniach, wszytko zgodne i bez problemów. Przedostatnie zamówienie faktycznie przeciągnęło się od 2tyg ale częściowo z mojej winy. Nie mieli na stanie nypla 2", tzn. mieli tylko jeden, a zamawiałem dwa. Email od nich wylądował w moim spamie i przez to się opóźniło zamówienie, dzwonili też jak później sprawdzałem ale nie mam zwyczaju odbierać z nieznanych nr.
Po za tym jak dla mnie spoko, mają sporo towaru w rozsądnych cenach. Ale każdy może mieć inne zdanie, inne problemy i nie należy oceniać wszystkich jedną miarką.

Rabat 3%
Prasa do owoców F20
Cena: 289.00 zł   Dostawa za 7zł
Rabat 3%
Beczka dębowa 3 litry (Polska)
Cena: 259.00 zł   Dostawa za 7zł
Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

seneka
500
Załączniki

Postautor: seneka » wtorek, 1 lis 2016, 14:46

Ja też ostatnio zamawiałem w Destylandii i towar dotarł błyskawicznie. Jest tylko jakiś problem z płatnością kartą na ich stronie internetowej.
ZAISTE WÓDKA POTĘŻNA JEST...ALE BIMBER WIĘKSZĄ MOCĄ WŁADA

Awatar użytkownika

mydlo
150
Krótko o sobie: najpierw napisalem o sobie referat, a po przeczytaniu go jeszcze raz stwierdzilem ze szkoda gadac hehe
Ulubiony Alkohol: Własnoręcznie zrobiony
Status Alkoholowy: Psotnik
Załączniki

Postautor: mydlo » czwartek, 3 lis 2016, 22:34

Więc po mojej ostatniej interwencji również za pomocą tego forum paczka dotarła w dwa dni z dołączonym gratisem i przeprosinami okazało się że zaszło proste nieporozumienie. Choć wszystko trwało bardzo długo sprzedawca zachował się jak należy towar natychmiastowo wysłał, przeprosił i dorzucił coś ekstra za zwłokę. Właśnie takiego zakończenia tej sprawy oczekiwałem, sprzedawca okazał się bardzo profesjonalny i godny polecenia.
Pijmy pijmy bo sie sciemnia

zlomnik
20
Załączniki

Postautor: zlomnik » czwartek, 12 sty 2017, 12:18

I ja dorzucę mój kamyczek do sterty gruzu, jaką jest Destylandia. Zamówiłem zbiornik w połowie grudnia na adres jednego z forumowych konstruktorów celem przerobienia go wg. moich wymagań. Zbiornik miał być wysłany w grudniu, potem po nowym roku, potem jednak na początku stycznia, a w poniedziałek (7.01) Pan kierownik Destylandii przekazał, że został wysłany. Z tym, że to nie prawda, bo nie został. Dzisiaj inny pracownik (po wykonaniu kilku telefonów z różnych numerów, bo oczywiście tych "kłopotliwych" nie odbierają) poinformował, że zbiornik dalej ,,się produkuje". I w sumie to nie wiadomo kiedy będzie wysłany, bo Pan przestał odbierać i ten numer. No nie będę do kiosku po startery latał żeby sobie do Destylandii dzwonić. Nie polecam!!!

Kawo
100
Załączniki

Postautor: Kawo » środa, 25 sty 2017, 19:58

Tutaj zapytam, bo o tego sprzedawcę chodzi. Zamówiłem trochę detali, przysłali dość szybko, prawie wszystko ok. To "prawie" to wężyk silikonowy który jest płaski, widocznie był ciasno nawinięty na szpulę i tak mu zostało. Podpowiedzcie co można z nim zrobić, bo żadne dmuchanie ani puszczanie wody nie pomaga, dalej się zamyka.

Awatar użytkownika

radius
4500
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki

Postautor: radius » środa, 25 sty 2017, 20:42

A czy aby ten wężyk jest na 100% silikonowy? Silikon jest na tyle sprężysty, że samoczynnie wraca do swojego pierwotnego kształtu nawet po kilkudniowym pozaginaniu i zgnieceniu.
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Kawo
100
Załączniki

Postautor: Kawo » środa, 25 sty 2017, 22:11

Kupiłem w dobrej wierze, na ich stronie maja opis jako silikonowe, leży u mnie w cieple i cały czas płaski.

rozrywek
1150
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki

Postautor: rozrywek » czwartek, 26 sty 2017, 05:47

Silikon, który nam jest potrzebny, wraca do pierwotnego kształtu praktycznie natychmiast.
A z tego odetnij kawałek, podpal, i będziesz wiedział na czym stoisz.
Stawiam na to że z silikonem to nawet nie spało nigdy.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Awatar użytkownika

ZALOBIK
50
Załączniki

Postautor: ZALOBIK » środa, 17 sty 2018, 10:28

Destylandia ma zawieszone konto na allegro i swoją stronę w "internetach". Czy wiadomo, o co chodzi?
Wszystko, co naprawdę lubię jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące. A.W

Awatar użytkownika

guru114
100
Ulubiony Alkohol: Mocny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Załączniki

Postautor: guru114 » piątek, 19 sty 2018, 14:42

Od poniedziałku strona ma działać.

Awatar użytkownika

guru114
100