Znaleziono 5 wyników

autor: dejwo2
niedziela, 17 lut 2019, 23:04
Forum: Miody Pitne
Temat: Mój pierwszy trójniak.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3453

Re: Mój pierwszy trójniak.

Witam, Minęło pół roku od nastawienia miodu. W okolicach listopada miód trafił do ziemianki. Średnia temperarura to ok. 5 stopni. BLG się nie zmieniło - 5BLG. Przed wstawieniem miód kilkukrotnie był zlewany znad osadu. Dzisiaj po 3 miesiącach postanowiłem sprawdzić swój twór i zastałem to co jest na...
autor: dejwo2
poniedziałek, 28 sty 2019, 18:15
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Pierwszy destylator dla amatora
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6277

Re: Pierwszy destylator dla amatora

Witam, Przyjrzałem się stronie AABARTEK i nie ukrywam ze przedmioty są elegancko przedstawione. Większość osób sugeruje stronę STALÓWKI, której urządzenia również mi się podobają. Poproszę Was o ukierunkowanie i zawężenie kryteriów zakładając budżet na np. 2100 zł +/-. Nie będę dyskutował, czy dołoż...
autor: dejwo2
czwartek, 17 sty 2019, 01:04
Forum: Przepisy smakowe
Temat: Gotowe zaprawki do alkoholu - opinie
Odpowiedzi: 179
Odsłony: 146100

Re: Gotowe zaprawki do alkoholu - opinie

z czego skladaja sie zaprawki? czy jest to zdrowe?
autor: dejwo2
wtorek, 15 sty 2019, 01:01
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Pierwszy destylator dla amatora
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6277

Pierwszy destylator dla amatora

Witam, Od dluzszego juz czasu rozgladam sie za destylatorem. Wczytujac sie i wyszukujac informacji nt destylatorow, destylatow , produkcji itd to chyba sie juz w tym wszystkim pogubilem. Nie szukam sprzetu do produkcji hekto-litrow produktu, lecz czegos co pozwoli mi wytworzyc - bimber, a w efekcie ...
autor: dejwo2
poniedziałek, 27 sie 2018, 15:38
Forum: Miody Pitne
Temat: Mój pierwszy trójniak.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3453

Mój pierwszy trójniak.

W związku z tym, że jest to mój pierwszy post chciałbym Was wszystkich przywitać. Moja historia z winem zaczęła się rok temu, kiedy musiałem coś zrobić z winogronami ze szklarni, których nikt nie chciał już jeść ! Winko wyszło słabe , ale smaczne .... parę błędów popełniłem jak na amatora przystało ...

Wyszukiwanie zaawansowane