Znaleziono 7 wyników

autor: dawidlos
poniedziałek, 28 sty 2019, 01:14
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Termometr RS485 na Android
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2625

Termometr RS485 na Android

Witam wszystki specjalistów :poklon;
Tylko tu mogę znaleźć odpowiedź A mianowicie posiadam taki termometr jak na obrazku z wyjściem rs485 I teraz chciałbym przy pomocy takiego konwertera rs/wifi odbierać dane na telefonie czy ktoś już tego próbował albo wie jak to wykonać ?

Pozdrawiam
autor: dawidlos
czwartek, 24 sty 2019, 11:06
Forum: Destylacja i Rektyfikacja
Temat: Zapach destylatu ze słodu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3586

Re: Zapach destylatu ze słodu

Ok to nie poddaje się ☺
A mam pytanie czy jak dodam płatki dębowe to wyciągać je np po 2-3 tygodniach
autor: dawidlos
środa, 23 sty 2019, 10:01
Forum: Destylacja i Rektyfikacja
Temat: Zapach destylatu ze słodu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3586

Zapach destylatu ze słodu

Witam wszystykich Po wielu bojach z cukrówką nadszedł czas na zacier ze słodu jęczmiennego 1:1 dymiony I pilzenski. Zacier wyszedł ok został odfiltrowany i do beczki, drożdże do whisky. Destylowałem to na kolumnie pòłkowej narazie tylko raz przedgony i pogony odebrane ze sztuką Ale zapach jest jakiś...
autor: dawidlos
wtorek, 23 maja 2017, 13:52
Forum: Alembiki
Temat: Bezpieczeństwo gęsty zacier Alembik - pomysł
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4178

Bezpieczeństwo gęsty zacier Alembik - pomysł

Witam Wiem jest dużo postów na tym forum jak przegotować gesty zacier, ale mam pytanie odnośnie bezpieczeństwa, czy może przy kąpieli wodnej z solą podbijać ziarna na tyle wysoko aby zatkać odpływ par, ile byście proponowali wlać do alembiku łabędzia szyja 20 l zacieru, połowę czy więcej czy mniej M...
autor: dawidlos
wtorek, 28 lut 2017, 12:07
Forum: Problemy zacierowe
Temat: Obliczanie % zacieru
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3311

Obliczanie % zacieru

Witam Mam prośbę o potwierdzenie czy dobrze liczę. Robię zacier ze śrutu kukurydzy i nie wiem czy dobrze mi to wychodzi 4 kg kukurydzy 1 kg słodu 23 l wody Wyszło mi 12 blg czyli jeżeli dobrze liczę jakieś 6.2% czyli to wychodzi 1.43 czystego spyrytusu Że 100 kg kukurydzy przyjmuje sie 36-40 l spyry...
autor: dawidlos
sobota, 2 mar 2013, 10:05
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Destylator kolumna z refluxem zewnętrznym/DESTYLATOR REKTYFIKATOR TURBO600LM/WW
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1938

Destylator kolumna z refluxem zewnętrznym/DESTYLATOR REKTYFIKATOR TURBO600LM/WW

Witam wszystkich . o d dłuższego czasu poszukuję gotowej aparatury no i zaciekawiła mnie aukcja http://www.allegromat.pl/aukcja132653 b ardzo proszę wszystkich doświadczonych psotników, czy ten sprzęcik byłby ok. czy raczej szukać coś innego ? c zy mogli byście mi co poradzić? p rzeczytałem już wszy...

Wyszukiwanie zaawansowane