Czenrezig

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Czenrezig
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 1 lip 2019, 14:47

Post autor: Czenrezig »

Dzień dobry wszystkim forumowiczom! Z przyjemnością dołączam do tego zacnego gremium :-)
Od dobrych 10 lat zajmuję się z niesłabnącą siłą wyrobem domowych nalewek, a od kilku lat również win. W obu wspomaga mnie fakt, że przeprowadziłem się do domu z ogrodem, gdzie znajduje się sporo surowca ;-) Zamierzam w najbliższym czasie zacząć swoich sił, jako psotnik - na razie szkolę się u wujka google ;) Zarówno w kwestii win, nalewek, jak i teraz okowity często korzystam z wiedzy zawartej na tym forum, więc postanowiłem stać się jego częścią :-)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 lip 2019, 15:14 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: Czenrezig

Post autor: psotamt »

Wujka google odpuść sobie, bo diabli wiedzą na jaką minę wdepniesz. Tu masz wiedzę sprawdzoną, rzetelną i popartą doświadczeniem wielu piszących. A jak coś będzie niejasne, zawsze można zapytać.
Udanej zabawy w tym hobby.
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.

KOCU
50
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 23 lut 2018, 11:15
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Czenrezig

Post autor: KOCU »

Witaj na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”