Co zamiast Boleckiego?

Przyrządy pomiarowe, ich montaż i zastosowanie odczytów w procesach destylacji. Regulacja procesów.

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:

Post autor: arTii »

Skoro @.Gacek wywołał do tablicy - kilka zdjęć najnowszej wersji sterownika z wyświetlaczem i w obudowie ze stali nierdzewnej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW

Matti
20
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 23 paź 2016, 11:07
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: Matti »

Witam nigdzie nie idzie dostać regulatora mocy Bolecki MSR-P + MSR-W. Właśnie kupuje destylator od jedno z polecanych sprzedawców i chciałbym mieć możliwość płynnej regulacji mocy obydwu grzałek oraz żeby proces zakończył się gdy w kotle będzie zadana temperatura ( dla bezpieczeństwa). Czym by tu zastąpić regulator od Boleckiego?
Ostatnio zmieniony środa, 30 mar 2022, 08:24 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: arTii »

Matti pisze: Czym by tu zastąpić regulator od Boleckiego?
Zapraszam do zakupu naszego sterownika :)
Sterowanie 3 grzałkami (2 włącz/wyłącz, 1 płynnie regulowana), sterowanie eletrozaworami odbioru i wody, odczyt temperatur, obsługa przez internet
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2918
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: Góral bagienny »

Co to, Targowisko jest :scratch:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: arTii »

[quote="Góral bagienny"][/quote]

Nie - ale temat czym zastąpić jeden z elementów naszego hobby. Nie ma MSR, to polecam nasz produkt :)
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
Awatar użytkownika

bolecki
200
Posty: 217
Rejestracja: wtorek, 4 mar 2014, 17:51
Krótko o sobie: Dobry diler nie bierze.
Otrzymał podziękowanie: 30 razy
Kontakt:
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: bolecki »

Góral bagienny pisze:Co to, Targowisko jest :scratch:

Z ArTii tak trochę średnio wygląda że najpierw staje obok gościa z pretensjami, rypie razem z nim kamieniami, a potem wstawia swój produkt. "Mądrzejsze o tym nie wspomnieć" o co chodzi :D
Miejże trochę honoru i staraj się nie przemycać swoich biznesów w wątkach o moich urządzeniach. Nie macie swoich tematów?. Jak pojawi się wątek ze słowami SKN, MSR, bolecki to w zasadzie pewne że zjawia się towarzystwo wzajemnej adoracji z zarąbistym nowym sprzętem wiadomo jakim. Widziałeś żebym wchodził w paradę innym?. Chcesz aby wchodził Tobie?.

No ale mam też dla ArTii'ego dobrą wiadomość i złą dla innych. No cóż, sytuacja z częściami elektronicznymi jest jaka jest. MSRów nie będzie do odwołania. Skupiam się tylko na utrzymaniu w produkcji SKNa.
Kierownik tartaku pod szyldem bolecki.pl

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: arTii »

@bolecki - w moich czasach uczyli czytać ze zrozumieniem. Ten temat założył @Pepex i ma tytuł - "Co zamiast Boleckiego?".
Jasne jest że ZAMIAST. TO nie jest tak że w Twoich wątkach ja się rozpycham, jeżeli zamiast, to proponuję zamiast.
My sterowniki w tej chwili mamy, udało się zabezpieczyć zapas części do naszych sterowników, więc jesli ktoś reflektuje - to zapraszam.
Ale to nie jest tak że tylko psy wieszamy na Twoich produktach. Prawda jest taka, że jeśli komuś nie odpowiadają funkcjonalności naszego sterownika - moja i Roberta odpowiedź jest krótka - "idź do Boleckiego". Na siłę nikogo nie zmuszamy - jest wolny rynek i każdy może wybrać to co bardziej mu odpowiada.
bolecki pisze:najpierw staje obok gościa z pretensjami, rypie razem z nim kamieniam
Bardzo Cię proszę gdzie sypię kamieniami? Moim zdaniem moja wypowiedź była rzeczowa - po prostu źle klientowi odpowiedziałeś - zdarza się. Żeby ułatwić zacytuję sam siebie:
arTii pisze: Gdyby @Pepex otrzymał odpowiedź: "nie mamy czujników z dłuższymi przewodami, ale można je samodzielnie przedłużyć stosując przewód xxx - wystarczy dolutować" to zapewne nie było by tematu.
Uważam że nie jesteśmy dla siebie znaczącą konkurencją - Ty masz swoich zwolenników, masz swoje rozwiązania, a my mamy swoje. Produkty są po prostu różne.
Dlatego też schowaj karabin, bo nie zamierzam z Tobą prowadzić wojny - wystarczy mi ta zaraz za granicą.
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Co zamiast Boleckiego?

Post autor: rozrywek »

Jesteście tak niszowi na rynku że jesteście potrzebni obydwaj, a dokładnie w 3.
A nawet 4, bo jest jeszcze ktoś.

Jesteście w pewnym stopniu konkurencją, tylko to wszystko dla dobra nas.

Każda konkurencja ulepsza swój produkt, a korzyść mają i nabywcy i wy.

Z tego co widzę to nie wchodzicie sobie za bardzo w drogę. Robicie swoje. To róbcie dalej.

Zresztą nie tylko wy, inni producenci, dokładnie to ko spawacze, czy cu lutownicy też szanują siebie nawzajem.
Nikt nie krytykuje ich.

Puentuję tak:

Łebskie z was chłopaki, macie łeb na karku, i robicie dobre produkty.
Jeden Audi, drugi Bmw.
Obydwie marki są z wysokiej pólki.

Pozdrawiam serdecznie. Rozrywek.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontrola procesu destylacji”