Znaleziono 442 wyniki

autor: chprzemo
poniedziałek, 19 sie 2019, 23:17
Forum: Targowisko
Temat: Szukam kapy/zaśłepki CU 76mm
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 280

Re: Szukam kapy/zaśłepki CU 76mm

Jeśli nadal aktualne i nie zależy Ci super na czasie to odezwij się do mnie na PW.
niedziela, 11 sie 2019, 16:15
Forum: Problemy i pytania
Temat: Opinie o firmie AP System
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 911

Re: Opinie o firmie AP System

@JasnyPierun- napisz kolegom jakie te przeróbki musiałeś wykonać i ile Cię to wyniosło bo może przeróbki które uznałeś za niezbędne wcale takie nie były lub zwyczajnie przepłaciłeś za ich wykonanie. Nie interesuje mnie ta firma, ani ich sprzęt. Wyczuwając się w rolę poszukującego informacji widzę zb...
sobota, 10 sie 2019, 09:15
Temat: Proszę o ocenę projektu
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 472

Re: Proszę o ocenę projektu

Pomysł nad większym naczyniem żebyś za chwile nie żałował.
Do garnka 15 czy 20 litrów da się wlać 5 l. a odwrotnie nie ma takiej możliwości- pamiętaj o tym!
piątek, 9 sie 2019, 20:42
Temat: E-ARC wybór regulatora + kilka pytań
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 539

Re: E-ARC wybór regulatora + kilka pytań

Dopisałem też kawałek jak wprowadzić zmienną z ze strony lub przepisać programowo- ‚dummy’. Przyda Ci się do zapisania temperatury dnia, później już kawałek Rules i gotowe. Jak będziesz miał problemy to pisz, w miarę możliwości czasowych pomogę!
piątek, 9 sie 2019, 19:34
Temat: E-ARC wybór regulatora + kilka pytań
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 539

Re: E-ARC wybór regulatora + kilka pytań

@aakk zobacz temat ‚esp tutorial’ tam jest 60% rozpisane, reszta to tak jak @arTii pisze, kilka linijek kodu...

Ps. A jak już napiszesz coś fajnego to zawsze temat o ESP możesz wzbogacić o swoje doświadczenia.... :D
czwartek, 8 sie 2019, 20:55
Temat: Regulator fazowy 3x230V.
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 982

Re: Regulator fazowy 3x230V.

Można zamiast koła samochodowego zastosować rezystor dekadowy:) mało poręczny, ale precyzja nastawy idealna...
czwartek, 8 sie 2019, 20:01
Forum: Radioaktywne
Temat: Automaty i sztuczna inteligencja- czyli ludzie coraz mniej potrzebni do pracy
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 476

Re: Automaty i sztuczna inteligencja- czyli ludzie coraz mniej potrzebni do pracy

Programowanie utrzymanie i konserwacja to według mnie właśnie jeden z ‚twardych’ fachów w ręku... Może ‚twardy’ to złe określenie, lepiej pasuje ‚techniczny/secjalistyczny’ :)
czwartek, 8 sie 2019, 18:39
Forum: Radioaktywne
Temat: Automaty i sztuczna inteligencja- czyli ludzie coraz mniej potrzebni do pracy
Odsłony: 476

Re: Automaty i sztuczna inteligencja- czyli ludzie coraz mniej potrzebni do pracy

Jest w czym wybierać ale to się zmienia tak jak Jan pisze... Pracowałem jakiś czas temu dość dużej firmie produkującej spożywkę, jak przyszedłem do pracy pełną parą pracowała linia którą obsługiwało jakieś 10 osób, w trakcie pracy firma zakupiła nową linię produkcyjną o większym asortymencie, częsts...
wtorek, 6 sie 2019, 11:23
Temat: [kupie] koło pasowe
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 593

Re: [kupie] koło pasowe

Chyba skapituluje z budową, brak czasu i resztki rozsądku skłaniaja się do zakupu rębaka...
Patrzę na model Viking KD3430, pracował na tym ktoś? Ciekawe jakie ma przerobu jabłek:)

Ps. Jak ktoś jednak ma koło o którym pisałem to dajcie znać! Nadal temat jest otwarty.
wtorek, 6 sie 2019, 07:15

@PWL używasz czegoś takiego? Ktoś używa? Jakie wrażenia? Brałem taka możliwość pod uwagę....
poniedziałek, 5 sie 2019, 22:25

No jak będzie z kwasu to napewno je wypoleruje!... byle nie z miedzi bo to mi słabo idzie:D
A kombinowanie ze sprzętem to już taka moja natura... bez sensu kupić gotowca za 500 zł, lepiej zbudować za 450 + 100 rbh - byle było kwaśne i prawie przemysłowe....
poniedziałek, 5 sie 2019, 21:43

Nie, w końcu młynek do jabłek:D sezon tuż tuż, a ja jak zwykle w lesie....
poniedziałek, 5 sie 2019, 21:24

[kupie] koło pasowe

Cześć!

Kupię koło pasowe na pasek 10mm o średnicy conajmniej 150mm. Otwór na wałek dowolny, mocowanie na klin lub stożek, materiał- dowolny metal:)

Może komuś się wała po garażu i zechce oddać w dobre ręce za rozsądne pieniądze...
sobota, 3 sie 2019, 23:27
Forum: Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...
Temat: Aktualne ceny cukru
Odpowiedzi: 2081
Odsłony: 323443

Re: Aktualne ceny cukru

Ale już naprawdę przestańcie o tych promocjach ciągle jęczeć, cukier jest tak śmiesznie tani, że to aż wstyd jeszcze o promocje płakać, [...] Już naprawdę skończcie z tym Januszostwem bo Wam cebula z sandałów zacznie wypadać :D Wiele mądrych postów napisałeś, ale tego raczej nie przeczytałeś zanim ...
piątek, 2 sie 2019, 21:25
Forum: Zaciery i Nastawy
Temat: Nastaw z soku aronii
Odsłony: 382

Re: Nastaw z soku aronii

1 kg owocu 2 litry wody 50 liści wiśni (mama używa z samosiejek ‚szklanek’) 1 kg cukru 3/4 l. Spirytusu 2 dkg kwasku cytrynowego Owoce + woda+ liście gotować na wolnym ogniu 30 min pod przykryciem. Odcedzić owoce (przeciera je jeszcze przez durszlak), dodać cukier, zalogować wszystko razem. Dodać kw...
czwartek, 1 sie 2019, 12:55

Najpóźniej jutro podam przepis:)
czwartek, 1 sie 2019, 10:51

@PWL dobrze mówi! Jak chcesz to jutro mogę Ci podesłać przepis na rewelacyjną nalewkę z aronii którą robi moja mama- Przepis bardzo prosty tylko będziesz potrzebował liści wiśni do niego:)
środa, 31 lip 2019, 14:32
Forum: Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...
Temat: Okazje zakupowe
Odpowiedzi: 285
Odsłony: 63935

Re: Okazje zakupowe

Widzieliście to?? :

https://www.olx.pl/oferta/beczki-po-winie-225-l-CID757-IDv4cGv.html

Beczki (chyba) w dobrej cenie- dzwoniłem, nie ma i nie będzie miał mniejszych.
czwartek, 25 lip 2019, 23:10
Forum: Aspekty Estetyczne
Temat: Jak usunąć farbę z butelki
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 632

Re: Jak usunąć farbę z butelki

Butelka ’octówka’ nowa z nakrętka kosztuje 1,20zl, fikuśne na nalewki to koszt 3-6zl, za jakieś 2 zł kupisz butelki ‚krupnik’ gładkie. Kup kilka rodzai, podziel trunki na kategorie, nalej do butelek, naklej jakaś etykietkę z opisem i dokładnie obejrzyj- po oględzinach sam zaczniesz śmiać się ze swoj...
poniedziałek, 15 lip 2019, 22:22
Forum: Akcje Specjalne
Temat: SAMPLE... Czyli zrzucamy się na flaszkę....
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 2812

Re: SAMPLE... Czyli zrzucamy się na flaszkę....

Cześć!

Jeśli pojawi się temat dobrej/ciekawej starki to piszę się do podziału:D umoczyłbym dzioba w takim trunku...

Wyszukiwanie zaawansowane