Budowa aparatury z małym wachlarzem narzędzi.

O budowie destylatorów wszystko. Jak zbudować dobry sprzęt? Jakich materiałów użyć? Jak to połączyć w całość? To i wiele więcej...

Autor tematu
DobryKocur
20
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 5 kwie 2020, 18:12
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Bacardi razz
Podziękował: 4 razy

Post autor: DobryKocur »

Zamówiłem kolumnę u aabratka z tego linku: https://www.aabratek.pl/produkty/780/el ... i_kat.html, jako modyfikację powiększyłem keg do 50l, ale faktycznie zadzwonię jutro o dodatkowe ocieplenie kega. Przemyślę to złącze z buforem, te 200 czy 300 złoty to w sumie żaden wielki dodatek, jednak pytanie kiedy o tym buforze zacznę rozmyślać i czy pozwolą mi warunki, budowę domu rozpocznę w przedziale 4-5 lat.

Na razie tak czy siak aabratek wykona dla mnie aparaturę na styk. Mieszkając w bloku też nie mam zbyt wiele miejsc na przetrzymywanie elementów.
Poza tym raczej nie widzę sensu nadmiernej rozbudowy, raczej zastąpienie aparatury mocniejszym zestawem. Ale to bym robił jak bym miał 10.000 w zapasie, a nie 2.000.
A więc zadzwonię i zapytam, nie wiem czy do końca w tym szaleństwie jest metoda.

Zamówiłem, oraz w domyślę kupiłem i czekam na dostawę pod koniec czerwca.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 cze 2020, 23:40 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Budowa Aparatury”