Znaleziono 8 wyników

autor: Brylu Enduro Maker
wtorek, 28 lip 2020, 19:48
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Prośba o "rzucenie okiem"
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2622

Re: Prośba o "rzucenie okiem"

Dla sprostowania uważam jak kolega wyżej odnośnie tego spania heheh - też mnie to rozbawiło i potraktowałem to z przymknięciem oka. Aktualnie cały czas psocę nie będzie to pierwszy sprzęt, dodatkowo dużo czytam, dlatego myślę, że ogarnę po jakimś czasie nauki latania. Wstawiłem link pod kątem konsul...
autor: Brylu Enduro Maker
wtorek, 28 lip 2020, 12:34
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Prośba o "rzucenie okiem"
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2622

Prośba o "rzucenie okiem"

Witam, szukam aparatury typu aabratek. Spodobało mi się coś ze "stalówki" i wiem że tam oczywiście warto, natomiast wpadło mi w oko jeszcze to dzieło : https://m.olx.pl/oferta/destylator-aabratek-automat-pamel-CID628-IDvfiUM.html?reason= I tu pojawia się prośba czy mógłby ktoś idzielić por...
autor: Brylu Enduro Maker
czwartek, 12 mar 2020, 22:21
Forum: Problemy i pytania
Temat: Hej i pytań kilka :)
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2239

Hej i pytań kilka :)

Siemka po długiej nieobecności. Mam kilka pytań odnośnie mojego "sprzętu" oraz obsługi. 1. Jak oceniacie ogólny układ? 2. Czy odstojniki , które musze podczas psocenia opróżniać wiele razy generując straty da się obejść ulepszyć? 3. Czy aparacik ma prawo bytu? Wg mnie i niezaleznych degust...
autor: Brylu Enduro Maker
środa, 25 lip 2018, 20:53
Forum: Przywitaj Się!
Temat: baca111
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1943

Re: baca111

najlepsza dla zdrówka jest Łącka Gruszkówka :)
autor: Brylu Enduro Maker
środa, 25 lip 2018, 12:09
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Elraen
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2079

Re: Elraen

Ja również jestem bardzo ciekawy jak wygląda dziedzictwo :)
autor: Brylu Enduro Maker
wtorek, 24 lip 2018, 08:52
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Brylu Enduro Maker
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2218

Re: Brylu Enduro Maker

Po kilku godzinach rozczytywania forum (to dopiero początek ) postanowiłem że zakupię coś takiego https://allegro.pl/destylator-mikro-pot-still-15l-miedz-sprezynki-i6751435368.html - oczywiście plus cukromierz i skalnik blg. Co o tym myślicie tak zupełnie subiektywnie? Jak wyżej chodzi mi o nastawy ...
autor: Brylu Enduro Maker
wtorek, 24 lip 2018, 08:27
Forum: Przywitaj Się!
Temat: nakano
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1921

Re: nakano

witaj
autor: Brylu Enduro Maker
poniedziałek, 23 lip 2018, 11:38
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Brylu Enduro Maker
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2218

Brylu Enduro Maker

Witam Wszystkich Zawodowo jestem kierowcą hobbystycznie motocyklistą. Prowadzę mikro kanał na yt pod nazwą jak mój login. Przywiodła mnie tu chęć pozyskania wiedzy o destylacji. Jedyna styczność z alkoholem domowej produkcji to produkcja wina :) pozdrawiam i zabieram się do czytania :) PS: Chciałbym...

Wyszukiwanie zaawansowane