Znaleziono 5 wyników

autor: Brenos
wtorek, 26 lut 2019, 12:46
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4364

Re: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik

No na obejmy bym nie wpadł a w robocie się o nie przewracam, a tak nie będę musiał całości wozić.
Dobry pomysł !
autor: Brenos
wtorek, 26 lut 2019, 10:01
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4364

Re: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik

Poczytałem jeszcze troche i podjąłem pirwsze decyzje. 1. Wywalam odstojnik wstawie wężyk ale musze jeszcze wzmocnić konstrukcje bo chłodnica się trzyma na nim, wspawie pręcik od kolumny do chłodnicy. 2. Przedłuże kolumnę o wstawkę 40cm wkręcaną na gwintach będzie prościej wsad wymieniać i wypełnie s...
autor: Brenos
poniedziałek, 25 lut 2019, 21:15
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4364

Re: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik

Dzięki za odpowiedź. Najbardzie właśnie bolał mnie ten odstojnik bo na jeden proces odlewałem z niego ze 2 litre a to około 70% miało co za ból.
autor: Brenos
niedziela, 24 lut 2019, 21:24
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Brenos
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1713

Brenos

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Nazywam się Adam mam 38l i jestem ze Ś ląska Dołączyłem do grona z oczywistego powodu: jestem smakoszem i staram się wytwarzać swoje produkty. Posiadam niewielki sprzęt do wytwarzania trunków jednak interesuje mnie przede wszystkim smak, a nie procent wytwarz...
autor: Brenos
niedziela, 24 lut 2019, 21:13
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Przebudowa kolumny ZP i odstojnik
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4364

Przebudowa kolumny ZP i odstojnik

Witam Szanowne Grono użytkowników. Niestety forum te jest bardzo rozbudowane i coraz ciężej znaleźć tutaj potrzebne informacje, dlatego zwracam się z tematem bezpośrednio. Zakupiłem jako początkujący zestaw polecany przez znajomego który to jednak po czasie okazał się słaby w tym temacie. Zestaw wyg...

Wyszukiwanie zaawansowane