Boar

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Boar
5
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 16 lis 2021, 00:54

Post autor: Boar »

Witam wszystkich domowych smakoszy i cieszę się, że jest takie miejsce w sieci z ogromnymi zasobami wiedzy. Po kilku próbach na prostym szybkowarze zaraziłem się i chciałbym rozwijać sią na Aabratku. Na początek pewnie będę prosił o pomoc w wyborze i zakupie zestawu u któregoś z Kolegów na forum, żeby jako laik nie kupić czegoś tandetnego w sieci. Moje zasoby nie są zbyt wielkie 1500zł , nastawiam się raczej na cukrowe wyroby, fajnie by było mieć na początek wziernik.

użytkownik usunięty
Re: Boar

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus
Pytasz-odpowiadamy. :ok:
Jeśli masz smykałkę, warunki i znasz się na spawaniu, Twój budżet będzie wystarczający, żeby złożyć niezły zestaw ale.. Nie wiem czy Twój budżet jest wystarczający na zakup kolumny z dobrym zasypem, latarką i głowicą aabratek, która jest jedną z najtańszych chyba. OOB w dzisiejszych czasach to już raczej standard. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”