Znaleziono 9 wyników

autor: bimberhobby
czwartek, 14 lut 2013, 22:02
Forum: Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...
Temat: bimberhobby.pl - opinie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6150

Re: www.bimberhobby.pl

Witamy serdecznie - informujemy o kolejnych nowościach w naszym sklepie - zapraszamy już w marcu odbędzie się bardzo dobra promocja na turbo drożdże ;) ... Dla Kolegów w forum A.D. przygotowaliśmy ofertę ciekawą :?: Każdy kto w dniach 15 - do 25.02. 2013r złoży zamówienie za minimum 35,00zł - otrzym...
autor: bimberhobby
wtorek, 22 lut 2011, 17:25
Forum: Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...
Temat: bimberhobby.pl - opinie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6150

prozozycja dla froumowiczów na turbo 24 oraz turbo 48h

Witam z uwagi iż dostałem kilka PW iż na swoim "rodzimym" forum zorganizowałem akcje na drożdże turbo - a są tutaj Koledzy którzy nie zaglądają "tam" a chcieli by, i mieli by ochotę zakupić po dobrej cenie drożdże turbo 24h i turbo 48h - będzie mi milo przedstawić Wam ofertę dla ...
autor: bimberhobby
sobota, 16 paź 2010, 21:42
Forum: Drożdże i fermentacja
Temat: Żeby nastaw nie śmierdział przy fermentacji...
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4670

Re: Żeby nastaw nie śmierdział przy fermentacji...

Witam można też podczas fermentacji zastosować węgiel aktywny ( wsypać do nastawu ) eliminuje on wydzielanie się zapachów a i są opinie ze destylat też wychodzi odmiennie inny - znaczy idzie w kierunku lepszego .. węgiel trzeba rozdrobnić i wyspać do nastawu potem 'niestety ' trzeba to przefiltrować...
autor: bimberhobby
sobota, 16 paź 2010, 21:34
Forum: Drożdże i fermentacja
Temat: Drożdże whisky
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 12296

Re: Drożdże whisky

Witam - niewątpliwie na uzysk ma jakość kukurydzy w tym przypadku ( oraz innego zboże też ) w zależności od skrobiowości otrzymamy odpowiednią ilość cukrów prostych głównie glukozy która zostanie przefermentowana na etanol . im zboże uboższe w skrobię tym uzysk też będzie mizerny - niestety nie da s...
autor: bimberhobby
niedziela, 26 wrz 2010, 19:22
Forum: Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...
Temat: bimberhobby.pl - opinie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6150

bimberhobby.pl - opinie

Witam zapraszam wszystkich 'hobbystów ' do nowo otwartego sklepu ; http://www.bimberhobby.pl niektórzy z Was robili już u mnie zakupy poprzez allegro ( nick bimber_hobby ) lecz dla szybszego złożenia zamówienia polecam wspomniany sklep , obecnie jest kilka promocji z których warto skorzystać , oraz ...
autor: bimberhobby
wtorek, 21 wrz 2010, 23:45
Forum: Zaciery zbożowe i ziemniaczane
Temat: Jak zrobic zacier z pszenicy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 51227

Re: Jak zrobic zacier z pszenicy

Witam Czy nowy (przeźroczysty) 'płyn' jest gorszy w swym działaniu? Zapewne są to "podobne 'enzymy -więc i tak samo działające rozkładając pektyny itd ... lecz nazwa "PEKTOPOL" na tyle figuruje w naszym społeczeństwie, że nagła zmiana na inną nazwę np Rohapect , Zymex itp .. mogła by ...
autor: bimberhobby
niedziela, 19 wrz 2010, 22:19
Forum: Zaciery zbożowe i ziemniaczane
Temat: Jak zrobic zacier z pszenicy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 51227

Re: Jak zrobic zacier z pszenicy

Witam Kolego @Zygmunt czy funkcjonuje jeszcze zakład produkujący m.in Glukopol i Amylopol w Jaśle? Zakład jako zakład stoi i funkcjonuje jednak na obecną chwile ( oj będzie już z rok ) zawiesili produkcję enzymów gorzelnianych oraz "sławnego" Pektopolu - który tylko z nazwy można zakupić w...
autor: bimberhobby
sobota, 18 wrz 2010, 22:13
Forum: Zaciery zbożowe i ziemniaczane
Temat: Jak zrobic zacier z pszenicy
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 51227

Re: Jak zrobic zacier z pszenicy

Witam a po co tak "kombinować " ze słodem :idea: - który jak wiadomo nie jest tani .. Nie warto zastosować enzymy upłynniające/ rozkładające skrobię na podwójne łańcuchy / i scukrzające /konwertujące skrobie do cukrów prostych tj : glukozy , maltozy , maltotriozy i innych wyższych cukrów /...
autor: bimberhobby
piątek, 17 wrz 2010, 23:27
Forum: Przywitaj Się!
Temat: bimberhobby
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 875

bimberhobby

Witam na 98% sercem jestem z Wami macie swój styl :klaszcze: :klaszcze: jeżeli mogę w czymś pomóc to zapraszam , znam waszych modów -osobiście pisaliśmy do siebie zostałem zaproszony do Waszego grona obecnie z uwagi na "kapkę " więcej czasu wolnego przyjrzę się temu forum i może zrobię mał...

Wyszukiwanie zaawansowane