Bieszczadzki Bimbrownik- Podkarpaie/Jarosław/Bieszczady

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
bieszczadzki bimber
1
Posty: 1
Rejestracja: środa, 28 gru 2016, 17:34
Krótko o sobie: Pochodzę w pięknego Podkarpacia, które w dziedzinie pędzenia bimbru nie jest gorsze od Podlasia. Pierwszy bimber pędziłem w wieku.... 9 lat pod czujnym okiem dziadka ;). Wszystkich bieszczadzkich bimbrowników zapraszam na priv.
Ulubiony Alkohol: Bimber
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Podkarpacie/Jarosław
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: bieszczadzki bimber »

Pozdrowienia z pięknego Podkarpacia. Na co dzień siedzę za biurkiem, ale mam już duże doświadczenie w pędzeniu księżycówki. Pierwszy raz pędziłem w wieku 9 lat. Zapraszam na priv wszystkich ludzi z regionu, w szczególności Jarosław, Rzeszów, ale też Bircza, Przemyśl i okolice. Na zdrowie :D
Zjawisko bimbru jest ciekawe, warto poświęcić mu rozprawę.
alembiki
Awatar użytkownika

Blażej
100
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 17 wrz 2016, 12:31
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy
Re: Bieszczadzki Bimbrownik- Podkarpaie/Jarosław/Bieszczady

Post autor: Blażej »

Witam i Pozdrawiam z Dukli
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”