Znaleziono 6 wyników

autor: Artur1608
piątek, 17 maja 2019, 10:03
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Rozbudowa Aparatury
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4123

Re: Rozbudowa Aparatury

Mimo wymiany portów i grzaniu 1500w, dalej raz faluje raz stoi, i dziwna temperatura w głowicy bo 73 stopnie a 10 półka falowała w okolicy 76 stopni.
autor: Artur1608
środa, 15 maja 2019, 09:11
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Rozbudowa Aparatury
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4123

Re: Rozbudowa Aparatury

Spreżynki mam już w całej kolumnie, podparte zmywakami, wczesniej mialem same zmywaki ale ternometry nie szalały bo tych na 10 półce i przy OVM wcale nie było, ostatnio ten w głowicy stał praktycznie, wiec dlatego przerobione porty bo tylko one były inne niż ten w głowicy. W Sobotę zobaczymy, ale pr...
autor: Artur1608
wtorek, 14 maja 2019, 21:35
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Rozbudowa Aparatury
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4123

Re: Rozbudowa Aparatury

Niestety regulatora mocy jeszcze nie posiadam, dopiero w planie na przyszłość, więc grzeje 2000w. można źle zasypać sprężynki?. Raczej za dużo nie wlewam, jakieś 40l do Kega 50l. Termometry są dobre, ale zająłem się portami, termometry prawie że wkładane na wcisk były, rozwierciłem i dospawałem więk...
autor: Artur1608
niedziela, 12 maja 2019, 21:16
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Rozbudowa Aparatury
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4123

Re: Rozbudowa Aparatury

Rozbudowa przebiega pomyślnie. Dołożone: -Ocieplenie -sprężynki -10 półka -OVM Przy pierwszej destylacji na OVM już się pojawił problem, a mianowicie, wszystkie termometry ciągle falują, przez co nie mogę poprowadzić procesu tak, aby wiedzieć kiedy np: zmniejszyć odbiór. Raz skacze termometr przy OV...
autor: Artur1608
sobota, 27 kwie 2019, 21:04
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Rozbudowa Aparatury
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4123

Re: Rozbudowa Aparatury

Sorki że tak późno odpisuję ale dopiero znalazłem czas, już się biorę za lekturę
autor: Artur1608
czwartek, 18 kwie 2019, 20:20
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Rozbudowa Aparatury
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4123

Rozbudowa Aparatury

Witam kolegów, pewnego dnia obudziłem się z pięknym obrazem w głowie (litry spirytusu na mojej półce). Strasznie mi się to spodobało i po chwili myślenia jak tego dokonać, stwierdziłem, że kupie destylator i sam zrobię. Troszeczkę czytania co i jak kupić, z czego również nie chciałem wydać od razu m...

Wyszukiwanie zaawansowane