Angellos

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Angellos
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 25 cze 2021, 18:13

Post autor: Angellos »

Witam wszystkich :D
Co lubię robić? Lubię pić dobre alkohole, zbieram noże, uwielbiam włóczyć się po lesie ze swoimi latoroślami i wiele innych. Z tematyki tego forum, to narazie robię od ładnych kilku lat nalewki.
Sprzętu do hobby jeszcze nie mam, ale jestem na etapie kupna (pewnie będę miał pytania :hammer: ).
Ogólnie alkoholami interesuję się od "zawsze".
Mam nadzieję, że się dogadamy :piwo:
Pozdrawiam.
promocja
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2587
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 453 razy
Re: Angellos

Post autor: jakis1234 »

Witaj
Poczytaj sobie dokładnie o sprzęcie, jest tutaj dużo wiadomości, chociaż trzeba trochę poszukać.
Wybór dobrego sprzętu to podstawa.
Zacznij od tego: https://alkohole-domowe.com/forum/porad ... 21549.html
Masz też spis polecanych producentów https://alkohole-domowe.com/forum/topic23846.html.
A jak będziesz miał wątpliwości to pytaj.
Powodzenia!
Pozdrawiam z opolskiego.

Autor tematu
Angellos
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 25 cze 2021, 18:13
Re: Angellos

Post autor: Angellos »

jakis1234 pisze:Witaj
Poczytaj sobie dokładnie o sprzęcie, jest tutaj dużo wiadomości, chociaż trzeba trochę poszukać.
Wybór dobrego sprzętu to podstawa.
Źle się wyraziłem z tym, że będę potrzebował pomocy w wyborze. Forum czytam od ponad pół roku, więc co nieco się dowiedziałem. Sprzęt jest już wybrany, a pomoc będzie potrzebna przy produkcji jak już uzyskam zgodę na zakup od lepszej połowy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”