AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
online
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
950
Posty: 963
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 248 razy

Post autor: zielonka »

Z przyjemnościa stwierdzam że nie upadłem na umyśle dając wiarę dr Bodnarowi po zapoznaniu się z tematem. Z żalem jednak konstatuję iż ludzie władzy -(poza tymi którzy z covid żyją np. minister zdrowia i jego kumpel Szumi) są debilami. Takiej szansy na sukces i to nie tylko propagandowy nie wypuściłbym z ręki. Cały świat ścieme wali a my tu panie jednym doktorem temat opanowaliśmy i można nawet UNII środkowy palec byłoby pokazać. Szkoda że tego nie widzą bo przy okazji umarłoby zapewne wiele mniej ludzi. Z drugiej strony po takim sukcesie rządziliby kolejne kadencje a to może groźniejsze dla kraju niż covid.
Pisze rozrywek
To jest zbyt proste i zbyt tanie aby mogło działać. Już wolę szklankę wina i 3 ząbki czosnku.
Otóż jedno drugiego nie wyklucza. A ten sposób myślenia jest do dupy.Większość złożonych problemów w efekcie ma proste rozwiazanie tylko wszyscy myślą iż jest zbyt proste aby działało. W tym wypadku idąc śladem patentu na SARS Cov 2 - po prostu zapomnieli o tym starym i nie chronionym już patentem leku twórcy wirusa.

Rozrywku znajdź najprostsze skuteczne rozwiazanie
Przed Tobą pokój -przejdź najszybciej do następnych drzwi używając sprzętu a nie dotykając podłogi stopami.
Są narty łyżwy i buty sznurowane. Co robisz ?
Ostatnio zmieniony piątek, 26 lut 2021, 11:33 przez zielonka, łącznie zmieniany 3 razy.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
alembiki

michal278
1850
Posty: 1869
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: michal278 »

Zielonka w Twoim rozumowaniu widzę jedną luke. Swego czasu rozmawiałem z znajomym aptekarzem. Wystarczy do tej substancji dołączyć boczny łańcuch i można już patentować jako nowy lek. W ten sposób wyciąga się z państwa pieniądze na refundowanie leku, bo stary kosztuje grosze a nowy już o wiele więcej.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com
online
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
950
Posty: 963
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 248 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: zielonka »

Skoro nikt tego nie zrobił oznacza to że nie ma chęci zysku ze strony tych co leczą amantadyną. Jednak jak już jesteśmy przy spiskowej teorii dziejów od czego byłem do pandemii jak najdalszy a wszelkie cudowne sposoby i leki omijałem szerokim łukiem to ciekawym może być np udział rodzinny złodzieja Szumiego w firmie co robi lek na choroby płuc m.innymi wywołane przez covid. Przypadek ? Firma w zeszłym roku zanotowała wzrost kilkaset procent. Nie byłoby w ich interesie uniknięcie tych powikłań więc amantadyna zmniejsza im rynek zbytu. Ale to już bardzo daleko idące podejrzenia, choć jak widzę jaki opór stawia kolega złodzieja i jego współdecydenci z oplacanymi przez pfizer ekspertami włącznie to każde podejrzenie może być zasadne. Viregyt K w wersji dla chorych poniżej 75 (którym tylko na parkinsona można go przepisać), już kosztuje ok 100zł z początkowych 20 i przybywa w innych pudełkach. Czy zawiera to samo ? Naprawdę jest o czym myśleć.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

michal278
1850
Posty: 1869
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: michal278 »

Może nie zawierać tego samego. Może się różnić dodatkami. Lek to cała administracja, badania dopuszczające do użytku, certyfikaty no i subwencja państwa. Tam dopiero lobby farmaceuckie działa.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony piątek, 26 lut 2021, 15:30 przez michal278, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”