aabratek z tablicy

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Autor tematu
pbgruby1986
5
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 10 sie 2013, 05:57
Podziękował: 2 razy

Post autor: pbgruby1986 »

co szanowni koledzy powiecie na taką kolumnę czy jest ok? http://tablica.pl/oferta/destylator-aab ... 2LQA1.html tyle ze jest mozliwosc dorobienia dodatkowych portów na termometr, katalizatora 20cm i wziernika. czy taki sprzęt jest w porządku?

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: aabratek z tablicy

Post autor: PETER29 »

Cena wydaje być się przystępna. Jednak zaworek jest źle umiejscowiony. Po prostu za daleko i nie ma mozliwości opróżnienia jeziorka. Chłonnica też powinna być nieco dłuższa, bo 2 metry przy tej średnicy może nie wydolić. Ogólnie na twoim miejscu znalazł bym na forum kogoś kto zrobi ci maszynkę, według najnowszych trendów.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
Awatar użytkownika

panta_rei
550
Posty: 566
Rejestracja: sobota, 6 paź 2012, 19:33
Krótko o sobie: Robię najlepszą pieprzówkę po tej stronie Wisły ;-)
Ulubiony Alkohol: Moja osobista nalewka agrestowa ;-)
Lokalizacja: Braniewo
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Re: aabratek z tablicy

Post autor: panta_rei »

@PETER29 z tą chłodnicą to Cię trochę poniosło ;-) Spokojnie wydoli, zwłaszcza karbowana.
Pozdrawiam, Sławomir

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: aabratek z tablicy

Post autor: PETER29 »

Masz rację panta_rej, troche to za mało powiedziane. Tak to jest, jak człowiek po nocy w robocie siada do kompa. Coś zawsze może umknąć.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF

silvio2007
300
Posty: 330
Rejestracja: wtorek, 7 lut 2012, 19:58
Krótko o sobie: Jestem spoko człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: własny
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Kaszuby
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 35 razy
Re: aabratek z tablicy

Post autor: silvio2007 »

Koledzy, mam głowicę do swojej kolumny (kolumnę sam zrobiłem) od tego faceta. Chłodnica daje radę w 100%.
Ja jestem ze swojego sprzętu bardzo zadowolony, a z producentem da się dogadać. Można dowolnie wybierać w opcjach takich jak podzielenie kolumny, dodatkowe mufy itd.

czorny10
20
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 3 mar 2013, 00:45
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: aabratek z tablicy

Post autor: czorny10 »

Ja wziałem od niego całość w wersji minimum. Spoko działa. Spiryt dałem do badania w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno - Spożywczego. Wynik zdziwił nawet pracownika wydającego mi papier. Wynik w zał. Psociłem wtedy materiał ponownie i urobku miałem ok. 10 l. więc maszyna przepuściła mi ok. 0,07 g metylu. Pewnie przez to nieopróżnialne jeziorko...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”