Kupię/Sprzedam. Oddam/Przyjmę. Szukam. Zamienię. Tu możecie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż lub szukać brakującego sprzętu. Targowisko to miejsce dla każdego, kto chce coś kupić lub sprzedać lub coś znaleźć.
Regulamin forum
1. Umieszczamy tu tylko krótkie ogłoszenia o kupnie, sprzedaży bądź innej formie wymiany towaru.

2. Posty/tematy będą automatycznie kasowane po trzech tygodniach (21 dni) od napisania!

3. Ogłoszenia mogą zamieszczać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

4. Mile widziane fotki przedmiotów, które chcecie kupić bądź sprzedać.

5. Każde ogłoszenie koniecznie w nowym/osobnym temacie! (Chodzi o porządek i przejrzystość aukcji)
Nazywając temat z ogłoszeniem, postępujcie według następujących zasad:
wzór: [PREFIX] Nazwa przedmiotu
przykłady: [SPRZEDAM] chłodnica szklana 40cm, [ODDAM] metr rurki miedzianej, [KUPIĘ] bule do wina 35 litrów, [ZAMIENIĘ] Siekierkę na kijek

6. Wystawiający i zainteresowany dogadują się miedzy sobą.

7. Obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów alkoholowych.

8. Wyłączenie z odpowiedzialności! Administracja forum AD nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wystawione przedmioty, ich stan techniczny, ewentualne niebezpieczeństwo na jakie mogą narazić one użytkowników forum oraz inne okoliczności nieprzewidziane w wykorzystaniu tychże przedmiotów. Nie bierzemy odpowiedzialności także za nierzetelnych, nieuczciwych użytkowników forum. Prosimy jednak o zgłaszanie oszustów, pomoże to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności innych użytkownikom.

Autor tematu
chprzemo
500
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Załączniki
2 x aabratek do dokończenia.

Postautor: chprzemo » poniedziałek, 2 gru 2019, 22:36

Cześć!

Już w jednym temacie wspominałem o tym sprzęcie na sprzedaż, autor tematu z automatu ma rezerwacje chyba, ze zrezygnuje.

Do sprzedania 2 niekompletne kolumny aabratek zbudowane na rurze 52 mm.

1 zestaw:

- Głowica 110* długość skraplacza max 35 cm.
- rura na zasyp 100 cm
- rura na katalizator 22 cm
- rura z flanszą do przyspawaną do zbiornika/fittingu 7 cm

2 zestaw
- głowica j.w.
- rura na zasyp 90 cm
- rura na katalizator 21 cm
- rura z flanszą do wspawania j.w.

Są to niekompletne Kolumny, sprzedaje tylko to co na zdjęciach, bez osprzętu, skraplacza, sprężynek, uszczelek, śrub itp.

Na foto glowice nie są pospawane, jeśli ktoś się zdecyduje oczywiście je pospawam wraz z nyplem do zaworu 1/4’’.

Uwaga!
Ze względu na to, ze robiłem je na początku mojej przyjaźni ze spawarką glowice mają ‚kalafiory’ od przetopu bez osłony argonu- przy tamce od strony skraplacza.
Dodatkowo flansze lekko ściągnęło ale spokojnie po zastosowaniu uszczelki min. 1mm wszystko będzie OK.
Rury nie mają portów termometru- mogę wspawać takie porty (dodatkowo trzeba doliczyć koszt portu (około 40 zł).
Rury nie mają nic do podtrzymania podparcia- mogę wspawać jakiś drut po obwodzie tak żeby dorobić później zawleczkę blokująca podtrzymanie wypełnienia.

Sprzedaje ponieważ straciłem zapał i ochotę na budowę tego typu sprzętów, wolę bawić się z półkami. Poza tym zagracają mi w garażu.

Technicznie nie mam nic do zarzucenia tym kolumnie poza wspomnianymi wyżej problemami.

Sprzedaje w takim stanie jak są po lekkim odkurzeniu, nie będzie szlifu, polerki itp:)

I najważniejsze- 1 sztukę wyceniam na 300 zł + KW. Jeśli ktoś zdecyduje się na obydwie to oddam za 500 zł. + KW.

Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji lub zdjęć proszę pisać, na wszystkie pytania chętnie odpowiem.

2F2EA1DB-0081-4960-9CC3-9C534EEB3ED4.jpeg

72D3BF70-3D4E-4E15-ABBE-F25C1D131B77.jpeg

EEDDDB48-32C1-467C-BFA2-443FD83234F2.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

alembiki
Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!

Wróć do „Targowisko”