Zaprawki Inawera co to?

Pomysły na poprawę smaku bimbru, przepisy smakowe, domowe sposoby na wyrób markowych wódek...

Imbir
300
Posty: 304
Rejestracja: niedziela, 29 gru 2013, 16:40
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy

Post autor: Imbir »

Osobiście piłem już kilka wódeczek na zaprawkach, odrzuca mnie na kilometr ich zapach. Z miesiąc temu brat przywiózł mi śliwowice z Karpacza, niby oryginał, Łacka, butelka ładnie ozdobiona itd. Ale po odkręceniu korka... jedzie zaprawką śliwkową ze hej ! Dudki w ilości 60 poszły w pizdu, a góral się śmieje że barana z wlkp nabrał na śliwowicę Cholera wie z jakiego to jeszcze spirytusu było dorobione ? No i ten kawałek suszonej śliwki w środku... ;-)
No ale nic, spróbuj, jak będzie Ci smakować to pij. O gustach się nie dyskutuje!
koncentraty wina

Autor tematu
kamilz_2005
10
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 2 paź 2016, 17:14
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Zaprawki Inawera co to?

Post autor: kamilz_2005 »

Zobaczymy w praktyce, majątku to nie kosztuje także pluł sobie w brodę nie będę :-) Osobiście bardzo podchodzi mi zaprawka pigwowa strands. No nie mogę się jej "napić" :-D Równolegle z tymi zaprawionymi stoi mi kilka buteleczek "naturalnych" aromatów, ale czekają jeszcze na swoją kolej ;-)
Awatar użytkownika

kamilpl82
350
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 9 paź 2015, 19:28
Ulubiony Alkohol: Przede wszystkim własny
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Wielkopolska okolice Leszna
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Kontakt:
Re: Zaprawki Inawera co to?

Post autor: kamilpl82 »

kamilz_2005 małe pytanko, kupiłeś zaprawkę WHISKY czy może IRISH WHISKEY.
A piękny kolor uzyskasz przez dodanie płatków dębowych mocno opiekanych w ilości 1gram na litr.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.
https://www.alkoholeforum.pl
Awatar użytkownika

olo 69
650
Posty: 692
Rejestracja: sobota, 8 maja 2010, 08:02
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 72 razy
Re: Zaprawki Inawera co to?

Post autor: olo 69 »

A te zaprawki do wódki 30 ml to w jakiej cenie mają? Trzeba być zarejestrowanym aby widzieć cenę, a ja się na razie nie zdecydowałem rejestrować.
Pozdrawiam,olo 69

Autor tematu
kamilz_2005
10
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 2 paź 2016, 17:14
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Zaprawki Inawera co to?

Post autor: kamilz_2005 »

kamilpl82 pisze: WHISKY czy może IRISH WHISKEY
Mam drugą opcję. Myślałem właśnie o płatkach dębowych, mam ich trochę z resztą. Następnym razem zrobię z płatkami :-)
olo 69 pisze:A te zaprawki do wódki 30 ml to w jakiej cenie mają?
Mi kupował to brat w cenie 10 zł za buteleczkę, on ma od jakiejś znajomej, nie rejestrowałem się na stronie. Trafiłem tam, bo do zaprawki miał dołączoną wizytówkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy smakowe”