Wziernik do abratka

Deflegmatory, odstojniki, zawory, filtry...

Autor tematu
maniolx
5
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 7 lut 2012, 15:45

Post autor: maniolx »

Próbuję budować aabratka już chyba czwarty rok . Hihi . Ciągle jeszcze nie pozbierałem materiałów wszystkich a już o braku spawacza nie wspomnę . Kolumna będzie z rury fi 60,3 zakończona wywijkami . I tu moje pytanie . Jestem teraz na etapie zamawiania wziernika ze szkła borowego i tu mam problem . Jaki zamówić rozmiar wziernika aby pasował na wywijki . Gościu ze sklepu napisał mi że będzie pasować rocmiar 63 , czyli wymiar zewnętrzny tulei szklanej 63,5 a wewnętrzny 59 . Mierzyłem te moje wywijki i coś mi się wydaje że to trochę za małe . Może ktoś już stosował taki wziernik do takiej wywijki i pomoże .
promocja

silvio2007
300
Posty: 330
Rejestracja: wtorek, 7 lut 2012, 19:58
Krótko o sobie: Jestem spoko człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: własny
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Kaszuby
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 35 razy
Re: Wziernik do abratka

Post autor: silvio2007 »

Nie wiem jakie masz wywijki ale kolego sympatyczny jak Ty już tak długo go składasz to może pójdź od razu w złącza sms albo tri-clamp. Uwierz mi od kiedy ja mam sms-y to życie stało się odrobinę łatwiejsze. Jak sobie przypomnę problemy z uszczelnieniem tego dziadostwa to do tej pory mam ciarki na plecach.

Autor tematu
maniolx
5
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 7 lut 2012, 15:45
Re: Wziernik do abratka

Post autor: maniolx »

Poszedłbym w te sms-sy ale po pierwsze to dosyć droga sprawa a po drugie wywijki już od tych paru lat mam w domu . Ogólnie to ten aabratek to mnie chyba sporo wyjdzie bo ma być chyba wyposażony w trzy elektrozawory , dwa precyzyjne zaworki , porządne sprężynki i porządny sterownik , być może nawet boleckiego .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osprzęt”