Wędkarstwo, Moja Druga Pasja :D

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
herbata666
1100
Posty: 1108
Rejestracja: sobota, 3 lis 2012, 19:39
Krótko o sobie: Domowy konstruktor, różnych nietypowych destylatorów.
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Centrum, Warszawa
Podziękował: 169 razy
Otrzymał podziękowanie: 497 razy

Post autor: herbata666 »

Cześć Koledzy,
Jako, że ostatnie paręnaście miesięcy, dość intensywnie skupiałem się na temacie budowy i zabawy w małego gorzelnika, to ucierpiało moje drugie hobby, którym jest wędkarstwo. Na rybki jeżdżę dość często średnio 5-6 razy w miesiącu, na 1-2 dniowe wypady. Mieszkam w woj. mazowieckim więc głównie jest to Wisła, Narew, Bug, ewentualnie nieraz jakieś glinianki. Chętnie wybrał bym się z którymś z Kolegów na jakiś wspólny wypad, na którym to będzie można w miłej atmosferze wymienić spostrzeżenia co do naszych hobby :D. Ostatnio wędkuję głownie spiningowo, ale na gruncik lub spławiczek też się mogę wybrać :D.
[linia][/linia][i]Pozdrawiamy
SztukaDestylacji

piotricz
300
Posty: 300
Rejestracja: wtorek, 15 paź 2013, 19:30
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: Wędkarstwo, Moja Druga Pasja :D

Post autor: piotricz »

Witam.
Ja zaczynam dopiero przygodę z wędkarstwem. Powiedz gdzie warto wybrać się na rybki? Byłem kilka razy nad rzeką Narew ale szału nie ma :(
Awatar użytkownika

Autor tematu
herbata666
1100
Posty: 1108
Rejestracja: sobota, 3 lis 2012, 19:39
Krótko o sobie: Domowy konstruktor, różnych nietypowych destylatorów.
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Centrum, Warszawa
Podziękował: 169 razy
Otrzymał podziękowanie: 497 razy
Re: Wędkarstwo, Moja Druga Pasja :D

Post autor: herbata666 »

A jaką metodę Kolega preferuje i czy łódka czy z brzegu ??
Ja dość często jeżdżę na Wisłę w okolicach Nowego Dworu, ewentualnie Na Wyszogród. Na Narew też nieraz wyskoczę (ostatnio z roku na rok coraz mniej ponieważ, coraz mniej ryb w niej jest). Nieraz też zdarza mi się też wyskoczyć na Bug w okolicach Serocka. A gdzie Kolega na Narwi był ??
[linia][/linia][i]Pozdrawiamy
SztukaDestylacji

piotricz
300
Posty: 300
Rejestracja: wtorek, 15 paź 2013, 19:30
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: Wędkarstwo, Moja Druga Pasja :D

Post autor: piotricz »

Witam.
Głównie to z gruntu no i jak dotąd tylko z brzegu łowię. Czasami z kumplem wyskoczymy na prywatny stawik nocą :) na spławik.
Nad Narwią byłem w okolicach Nowego Dworu i w "Topolina" w pobliżu kumpla działki. Ja też rzadko wyskakuję na rybki głównie dlatego bo mój sześcio miesięczny syn mi na to nie pozwala :) Jutro jadę nad "Polańczyk" nad jeziorko Solińskie może tam coś będzie brało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”