Historia mego życia i pytanie filozoficzne o aabratka oczywiście :)

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.
Awatar użytkownika

masterpaw2
1650
Posty: 1654
Rejestracja: wtorek, 12 kwie 2016, 20:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:), no chyba, że ktoś mi na odcisk nadepnie....
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 203 razy

Post autor: masterpaw2 »

Skoro już "tyle" z Tobą przeszliśmy, to wytrzymamy jeszcze trochę :D
Przygotowałeś się chociaż na przyjęcie nowego domownika? Chodzi mi o to, czy nastaw już pracuje?
Gdy coś robię, zawsze staram się robić to najlepiej, choć nie zawsze mi to wychodzi......;)
alembiki
Awatar użytkownika

Autor tematu
fiader
10
Posty: 11
Rejestracja: środa, 23 sie 2017, 10:52
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo i reszta. Wino niekoniecznie
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: ziemie odzyskane, te na zachód, podobno nad morzem, ale jednak nie.
Podziękował: 4 razy
Re: Historia mego życia i pytanie filozoficzne o aabratka oczywiście :)

Post autor: fiader »

Uuuuu, dyskusja trwa w najlepsze widzę.
Elegancko.
Ja np. dziś odbędę dziewiczy rejs.
Jeszcze godzina z hakiem w pracy, a później będę skraplał. Doczekać się nie mogę, dziwne. Przecież nie jestem już dzieckiem :shock:
Awatar użytkownika

MecenasAlkoś
100
Posty: 123
Rejestracja: wtorek, 7 lis 2017, 16:06
Krótko o sobie: Zwykły gość;)
Ulubiony Alkohol: Własnej produkcji lub innych również własnej produkcji.
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Historia mego życia i pytanie filozoficzne o aabratka oczywiście :)

Post autor: MecenasAlkoś »

Nawet dwa;)
Jednemu mija dzisiaj dwa tygodnie na drożdżach Turbo Star 48 - nastaw pięknie się wyklarował natomiast żadnych pomiarów nie robiłem jeszcze bo jestem poza domem a graty typu cukromierz, alkoholomierz dojechały jak mnie już nie było. Ojciec mówi, że jest ekstraklasa i na smak zawartość alkoholu jest wysoka bo mówi że próbował i jest mocniejsze niż wino, które posiada (15%) a trochę w swoim życiu napsocił dobroci więc myślę, że mogę mu wierzyć. Drugi nastaw powstał w niedziele na drożdżach Spirit Ferm T3 i z relacji telefonicznej wynika, że jeszcze pracują. Oba stoją w temperaturze 23'C oba z 6 kg cukru zrobione wg zaleceń na opakowaniu.
Czekają 8-) 8-) 8-)

A ja wciąż :read:
"Są dwa rodzaje wódki : dobra i bardzo dobra."
Awatar użytkownika

masterpaw2
1650
Posty: 1654
Rejestracja: wtorek, 12 kwie 2016, 20:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:), no chyba, że ktoś mi na odcisk nadepnie....
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 203 razy
Re: Historia mego życia i pytanie filozoficzne o aabratka oczywiście :)

Post autor: masterpaw2 »

Alkoś, nie wiem jakiej pojemności zbiornik zamówiłeś, ale pamiętaj aby wielkości nastawów dopasowywać do rozmiarów kociołka.
I tak, dla kega 30l wsad 25/27l, dla kega 50l wsad 45/47l. Mowa oczywiście o już sklarowanym nastawie, na odpady musisz liczyć jakieś 2l, jak dojdziesz do wprawy, to i mniej.
BLG startowe dla cukrówki najlepiej w granicach 23/24.
Gdy coś robię, zawsze staram się robić to najlepiej, choć nie zawsze mi to wychodzi......;)
Awatar użytkownika

MecenasAlkoś
100
Posty: 123
Rejestracja: wtorek, 7 lis 2017, 16:06
Krótko o sobie: Zwykły gość;)
Ulubiony Alkohol: Własnej produkcji lub innych również własnej produkcji.
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Historia mego życia i pytanie filozoficzne o aabratka oczywiście :)

Post autor: MecenasAlkoś »

masterpaw2 pisze:I tak, dla kega 30l wsad 25/27l, dla kega 50l wsad 45/47l. Mowa oczywiście o już sklarowanym nastawie, na odpady musisz liczyć jakieś 2l, jak dojdziesz do wprawy, to i mniej.
BLG startowe dla cukrówki najlepiej w granicach 23/24.
Zgadza się wszystko, nastawy 25 litrowe :ok: Ponieważ zbiorniczek będzie 30 litrowy :D
O BLG oczywiście pamiętałem ale nie zmierzyłem bo nie miałem czym, ale teraz przy kolejnym nastawie już będzie wszystko jak w AD księdze zapisano :poklon;
"Są dwa rodzaje wódki : dobra i bardzo dobra."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”