Poprawki błędów czerwonym kolorem

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)
Awatar użytkownika

Autor tematu
Emiel Regis
1700
Posty: 1723
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2012, 10:18
Ulubiony Alkohol: własne nalewki, czerwone wytrawne
Lokalizacja: Picardie (Oise) Francja, Żywiec
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Post autor: Emiel Regis »

Przeglądając starsze posty zauważyłem, że poprawki naniesione czerwonym kolorem przez Mod-team są wciąż widoczne.
Zachęcam wszystkich, którzy dostąpili tego 'zaszczytu'; edytujcie swoje posty usuwając kolor czerwony. To jest informacja dla Was, gdzie i jakie popełniacie błędy.
Nie chodzi o to, żeby te poprawki były widoczne po wsze czasy, to taka zachęta do lepszej kontroli swoich postów po napisaniu, a przed wysłaniem.
http://www.youtube.com/watch?v=xZb3jJE8pYM
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Partyzant
750
Posty: 773
Rejestracja: wtorek, 24 sie 2010, 22:25
Krótko o sobie: Lubie psocić i przy okazji próbować, a najlepiej smakuje w święta kiedy delektujemy się naszymi wyrobami, i te wędzonki...
Ulubiony Alkohol: Żubrówka
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Jeweuropa czyli nowy trzeci swiat
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: Partyzant »

A ja zachęcam się napić i nie tracić czasu na bzdury! Kropka tu, przecinek tam, wielka litera, u takie czy siakie... W moim przekonaniu jest ważniejsza duchowa egzystencja momentu.

Jesli napisałem rz czy ż, to mi osobiście takie coś lata. Zgadzam się z tym aby pisać poprawnie, ale nie zaznaczać na czerwono tak jak robi to forum. :piwo:
Jesli ktoś myśli że jest wolnym człowiekiem, to oznacza że jest niewolnikiem!
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: rozrywek »

A ja się nie zgodzę, burdel by był gdyby ktoś mądry o to nie dbał i pilnował. Wczoraj jeden z moderatorów edytował mój post, nie wiem co poprawił ale dziękuję mu za to, pisałem po ciemku, za co przepraszam. Ciekawostka społeczna...moje posty wymagają akceptacji, a jestem jednym z niewielu którzy są cenzurowani. Dlaczego? Bo mam niewyparzony język i potrafiłem coś zbyt ostrego po pijanemu napisać. Nie przeszkadza mi to, to ja tu jestem gościem a nie ktoś u mnie i szanuję to. Jeśli ktoś nie potrafi napisać poprawnie językowo, bądź popełnia błędy ortograficzne to jest zaznaczany, kultura wymaga aby taki post autor edytował i poprawił. Nie jest cenzurowana treść a jedynie poprawność i interpunkcja.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

użytkownik usunięty
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: użytkownik usunięty »

Witam.
Mi osobiście byłoby wstyd publicznie zwracać komukolwiek uwagę, że popełnił kilka błędów w poście, zaznaczając je kolorem czerwonym. Dodatkowo pod postem ukazuje się krótka notka od moda, że jeszcze raz i Twoje posty wrócą do akceptacji... etc, etc.
Zwracajcie uwagę, ale kanałem prywatnym. Jako były odpowiedzialny za stronę www na skrypcie php BB wiem co piszę, gdyż u mnie skutkowało.
Ponad to jeżeli macie zamiar dalej postępować w ten sposób, Wasz sprawa, lecz proszę, aby błędy zaznaczane były każdemu, bez wyjątku.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 sty 2017, 13:20 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: rastro »

A to nie jest tak że błędy są podkreślane tylko jak ktoś pisze posta i jest tego tyle że aż oczy bolą i do tego klient popełnia je notorycznie. Nie wiem jak u innych ale moja przeglądarka podkreśla błędy już w trakcie pisania, to zwykle nie boli spojrzeć i co nieco je poprawić zanim się naciśnie przycisk "Wyślij".
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: lesgo58 »

Nie widzę problemu. Przecież każdy chyba czyta regulamin przed zapisaniem się na forum. Zasady są jasno określone. Postawa roszczeniowa po podpisaniu regulaminu przypomina mi postawę frankowiczów, którzy podpisując swoje umowy kredytowe śmiali się z frajerów biorących kredyt w złotówkach. A teraz przyjmując postawę roszczeniową - płaczą. Kredyty bierze się w walucie w jakiej się zarabia.
Niestety ale staliśmy się narodem roszczeniowym zapominając że mamy nie tylko prawa ale też obowiązki.
P.S. W przeglądarce funkcjonuje taki piękny korektor. Jak nazwać tego kogoś kto z tego nie korzysta?
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

dziadzia1508
30
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 3 sty 2017, 14:41
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: koło
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: dziadzia1508 »

Lepiej poprawić i niech nikt nie widzi ze popełniamy takie gafy.
Przecież każdemu może się zdarzyć nawet naszemu Prezydentowi Komorowskiemu to się zdarzyło a gdyby wtedy ktoś mu powiedział o tym szybko by poprawił i by było po sprawie.
Jeśli coś robić to dlaczego nie robić to dobrze
:poklon;

użytkownik usunięty
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: użytkownik usunięty »

Mam kredyt we frankach i nie mam z nim żadnego problemu- nie płaczę.
Ciekawe, co na to R. Petru
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: lesgo58 »

Brawo Ty. :klaszcze:
Ale z literówką i moderatorami już masz... ;)
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Lento Violento
30
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 20 lis 2016, 11:27
Podziękował: 1 raz
Re: Poprawki błędów czerwonym kolorem

Post autor: Lento Violento »

defacto pisze:Witam.
Mi osobiście byłoby wstyd publicznie zwracać komukolwiek uwagę, że popełnił kilka błędów w poście, zaznaczając je kolorem czerwonym. Dodatkowo pod postem ukazuje się krótka notka od moda, że jeszcze raz i Twoje posty wrócą do akceptacji... etc, etc.
Zwracajcie uwagę, ale kanałem prywatnym. Jako były odpowiedzialny za stronę www na skrypcie php BB wiem co piszę, gdyż u mnie skutkowało.
Ponad to jeżeli macie zamiar dalej postępować w ten sposób, Wasz sprawa, lecz proszę, aby błędy zaznaczane były każdemu, bez wyjątku.
Pozdrawiam

Nie żartuj. Co jest wstydliwego w tym, że zwraca się uwagę osobie, która w co drugim słowie robi błędy? Każdemu błąd może się zdarzyć, ale jeśli jest ich kilka w jednym zdaniu, to nie widzę nic złego w zwróceniu uwagi. Poza tym, widzę, że modowie poprawiają tylko rekordzistów, a nie wszystko jak leci. Inaczej, Ty też byłbyś na czerwono ;) -->

Mi - tylko w środku zdania, a nie na początku ;)
Ponadto, a nie ponad to ;)

Zdrówka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”