Prośba o 1% podatku

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
wujo
50
Posty: 85
Rejestracja: piątek, 20 kwie 2012, 14:11
Ulubiony Alkohol: własny
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Post autor: wujo »

Witam Was.
Jeżeli jeszcze ktoś się nie rozliczył to miałbym ogromną prośbę do Was o przekazanie 1% dla Jasia. Jaś jest to synek znajomego z forum http://prelude3web.com.pl/forum/index.php

Tutaj cytat
"Drodzy koledzy forumowicze, trochę się wahałem czy tu pisać ale żona mnie namówiła więc piszę.
Nasz najmłodszy zlotowicz i wielki fan Prelude, nasz synek Jasiu jest chory. Stwierdzono u niego nowotwór złośliwy prawego oka tzw. "siatkówczak". Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, do mnie doszło to po paru dniach od diagnozy. Żeby było śmieszniej dowiedzieliśmy się o tym w piątek 13-tego o godzinie 13-tej ( nie jestem przesądny ale przeklinam ten dzień ).

Z tego miejsca razem z żoną i rodziną prosimy o modlitwę o Jasia zdrowie za co z góry serdecznie dziękujemy.
Jasiu jest już po pierwszej chemioterapii, znosi ją dzielnie choć momentami jest bardzo ciężko. Następny cykl mamy od 7 stycznia w IPCZD w Warszawie, więc jak ktoś chce porozmawiać lub odwiedzić Jasia to zapraszamy."

Oraz dane
1 % dla Jasia :
KRS: 0000037904
cel: 23854, Gliniecki Jan

Wszystkie inne datki można wpłacać na konto fundacji:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa nr:
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
z dopiskiem: 23854, Gliniecki Jan - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Pozdrawiam
alembiki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”