Sprzedam kolumnę Aabratek

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.

Autor tematu
greg0004
100
Posty: 121
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 15:56
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Post autor: greg0004 »

Witam serdecznie !
Posiadam na sprzedaż Kolumnę Abratek wykonaną w całości ze stali KO o średnicy 63,5mm, kolumna ma całkowitą wysokość 234cm i wszystkie odcinki kolumny łączone są złączami SMS z uszczelką EPDM dopuszczonej do żywności. Keg 30L wraz z grzałką 2*2 kW co pozwala na szybkie zagotowanie wsadu oraz pracę bez regulatora, oczywiście przy pracy z regulatorem można uzyskać większą moc grzania i szybszy odbiór. Keg posiada zawór spustowy z KO 3/4cala oraz wspawaną tuleję na sondę termometru sięgającą do 3/4 głębokości kega, w której idealnie odczytuje temperaturę gotowanej cieczy co pozwala na odpowiednie prowadzenie procesu. Wspawane są również dwa króćce do pomiaru ilości zalanej cieczy, keg jest na 3 nóżkach którymi można wyregulować pion kolumny do prawidłowej pracy. Dolny odcinek jest wspawany na fitingu długości 50cm, w tym odcinku jest również port na czujkę termometru, w którym pomiar temperatury w kolumnie jest najbardziej istotny. Górny odcinek 115cm ma wspawane wyjście 30 cm od góry zasypu gwintem 1/4 na OVM- dopiero teraz wspawałem więc jeszcze nie korzystałem z niego, lecz jest to dobra baza do rozbudowy kolumny we własnym zakresie na OVM lub też OLM, na tej rurze jest umocowany port pomiaru temperatury cieczy wychodzącej ze skraplacza. OVM i OLM jest dużo opisane na forum więc można się z tym działem zapoznać. Głowica posiada skraplacz z KO- karbowana rurka do solarów oraz precyzyjny zawór odbioru również z KO. Na załączonych foto widać że każda rura posiada zabezpieczenia na podtrzymki do wypełnienia- ilość potrzebnego wypełnienia (sprężynki) to około 4,5L. Kolumnę sprzedaję bez wypełnienia, w komplecie również daję termometr PAMEL BIG LCD wraz z 4 czujkami. Kolumna posiada ocieplenie na kegu-od góry i dołu karimata (podczas rektyfikacji na keg zakładałem dodatkowo gruby koc), a na rurach jest pianka do rur hydraulicznych grubości 2cm owinięta taśmą metalizowaną. Kolumnę po zastosowaniu kega+ dolny odcinek+głowica po zasypie miedzią można używać do destylacji owocówek. Wysyłka kurierem gratis. Zainteresowani proszę pisać na PW. Cena 1300zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

michal278
1850
Posty: 1869
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: Odp: Sprzedam kolumnę Aabratek

Post autor: michal278 »

Jak dla mnie cena adekwatna do sprzętu. Sam bym kupił . Pzdr
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com

Autor tematu
greg0004
100
Posty: 121
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 15:56
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy
Re: Sprzedam kolumnę Aabratek

Post autor: greg0004 »

Oferta nieaktualna, proszę o usunięcie posta.
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”