Sposoby na drukowanie etykiet...

Dział dla artystów rzemiosła ręcznego. Znajdziecie tu etykiety, nalepki, ozdobne butelki do ulubionego alkoholu i wiele więcej...

Puncik
5
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 26 wrz 2013, 11:06
Podziękował: 2 razy

Post autor: Puncik »

Drukarka etykiet, ja takowa za 150zl bodajże. Wprawdzie nie do tego specjalnie ale mi służy również do oznaczania butelek.
alembiki

Zarkan
30
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 12 lis 2013, 21:18
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Sposoby na drukowanie etykiet...

Post autor: Zarkan »

Najlepsze co może być to papier samoprzylepny etykietowy. Dobiera się rozmiar pod Siebie, tworzy etykietę i drukuje na domowej drukarce. Klej trzyma znakomicie a po skończeniu butelki aby odkleić starą etykietę wystarczy namoczyć z 3-4 minuty i delikatnie za pomocą nożyka schodzi w ciągu 10 sekund.

Paweł90
1
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 9 paź 2017, 09:10
Re: Sposoby na drukowanie etykiet...

Post autor: Paweł90 »

Idealnym rozwiązaniem będzie po prostu drukarka etykiet :P Pamiętaj o tanich zamiennikach, bo koszty Cię zjedzą, jak drukuje na sprzęcie Labelpeak.
Awatar użytkownika

siwy1121
350
Posty: 396
Rejestracja: sobota, 17 wrz 2011, 10:39
Krótko o sobie: Zanim znalazłem tą stronę myślałem, że wiem naprawdę dużo o wyrobie wina... To był dla mnie cios
Ulubiony Alkohol: wino
Status Alkoholowy: Winiarz
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 25 razy
Re: Sposoby na drukowanie etykiet...

Post autor: siwy1121 »

Zarkan pisze:Najlepsze co może być to papier samoprzylepny etykietowy. Dobiera się rozmiar pod Siebie, tworzy etykietę i drukuje na domowej drukarce. Klej trzyma znakomicie a po skończeniu butelki aby odkleić starą etykietę wystarczy namoczyć z 3-4 minuty i delikatnie za pomocą nożyka schodzi w ciągu 10 sekund.
Potwierdzam, drukowałem na takim papierze w drukarni (na zwykłej drukarce) na próbę i efekt jest super.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aspekty Estetyczne”