Skyhunter

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Skyhunter
10
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 15 lip 2014, 19:46
Krótko o sobie: Próbuję odnaleźć siebie
Ulubiony Alkohol: Jeszcze nie znalazłem, ale ostatnio piłem bimber z karmi.....
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: Skyhunter »

Witajcie
Mam na imię Krzysiek, lat 28, mieszkam od kilku lat w Bydgoszczy a pochodzę z Dolnego śląska .
Moim hobby jest domowe jedzenie, wyroby i przetwory. Wędzę własne wędliny, piekę chleb robię soki itd itp, no ale powiedzmy sobie szczerze drodzy bracia i siostry, czym jest wędzonka bez flaszeczki czegoś mocniejszego i smacznego:D.
Dlatego właśnie znalazłem was w odmętach internetu i proszę o adopcję szanowne grono bimbrowników.
Mam nadzieję, że znajdą się ludzie z Bydgoszczy i okolic z którymi będę mógł rozwijać moje hobby i przeprowadzać konsumpcję wędzonek i degustację wyrobów płynnych;).
Widzę już ogrom informacji który na mnie czeka no ale tak samo było z wędzonkami, a właściwie ciągle jest. Nie mogę się doczekać pierwszych alkoholi im dziwniejszych tym lepszych.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek-Skyhunter
promocja
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Skyhunter

Post autor: Wald »

Witamy kolejnego, dobrze nastawionego kolegę. Jak zawsze zapraszam do lektury, bo wiedza jest tu ogromna. Tak na prawdę trzeba umieć ją wyłowić z morza bzdur i nawiedzonych pytań, ale jest to możliwe. Oczywiście, w razie problemów służymy pomocą, po to jest to forum. Generalnie ludziom umiejącym czytać, wystarcza podpowiedź gdzie szukać informacji.
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: Skyhunter

Post autor: Pretender »

I to jest dobre podejście.
Witaj Krzysztof ;)
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Odp: Skyhunter

Post autor: klodek4 »

Witaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika

Autor tematu
Skyhunter
10
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 15 lip 2014, 19:46
Krótko o sobie: Próbuję odnaleźć siebie
Ulubiony Alkohol: Jeszcze nie znalazłem, ale ostatnio piłem bimber z karmi.....
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Skyhunter

Post autor: Skyhunter »

Dziękuję za przywitanie. Czytam uważnie forum i już wiem, że moje 700zł to zaledwie połowa tego co potrzebuje na porządną aparaturkę, szkoda, no ale wolę kupić raz a porządnie ze względu na moje pomysly. Z uwagi na zaistniałą sytuację odczekam kilka miesięcy aż dozbieram resztę a w tym czasie zajmę się produkcją win i cydru :) no i wędzeniem.
Pozdrawian serdecznie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”