Rocker ze Śląska !

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
rocker
5
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 3 paź 2016, 11:45
Krótko o sobie: Zapalony miłośnik domowych wyrobów. Lubi eksperymentować. Ceni sobie wolność.
Ulubiony Alkohol: rum
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: rocker »

Witojcie,
Maciek tudzież Rocker ze Śląska, a konkretnie z najbardziej śląskiego ze śląskich miast czyli Zabrza.

Forum czytam od jakiegoś czasu, zarejestrowałem się dopiero teraz.
Jestem na etapie szukanie idealnego zestawu dla siebie na początek. Myślę o czymś do 20L, jeszcze nie wybrałem metody ale chyba zimne palce do mnie najbardziej przemawiają, choć ostatnio czytam dużo dobrego o Aabratku
promocja
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Rocker ze Śląska !

Post autor: JanOkowita »

Witamy, czytaj. Pozdrawiam z Polski, dla mnie Śląsk to niemożność odróżnienia jednego miasta od drugiego, ale co tam - Wy tam swoje wiecie :)
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

marcek10
100
Posty: 137
Rejestracja: niedziela, 10 sie 2014, 10:53
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: Rocker ze Śląska !

Post autor: marcek10 »

Witam Hanysa ;) Czytaj czytaj i z zakupem jeszcze się wstrzymaj a zdanie pewnie zmienisz :D
Awatar użytkownika

Optoelektron
350
Posty: 358
Rejestracja: piątek, 18 mar 2016, 15:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta w drinkach oraz nalewki.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Na północ Polski dalej się nie da.
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy
Re: Rocker ze Śląska !

Post autor: Optoelektron »

Hej, ja czytam forum ponad rok i projekt mojej maszynki zmieniał się trzykrotnie, ale myślę że to już ostateczna wersja. Koledzy z forum piszą że jest to hobby, a na hobby się nie oszczędza ;) . Z mojego początkowego budżetu 1000 zł na budowę psotnicy zrobiło się 2000 zł., żeby ostatecznie zatrzymać się na wypasionej :odlot: maszynce za 3500 zł. - ale za to teraz jest wielofunkcyjna.
Pozdrawiam.
Maciej
Awatar użytkownika

Autor tematu
rocker
5
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 3 paź 2016, 11:45
Krótko o sobie: Zapalony miłośnik domowych wyrobów. Lubi eksperymentować. Ceni sobie wolność.
Ulubiony Alkohol: rum
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Zabrze
Re: Rocker ze Śląska !

Post autor: rocker »

Witajcie i dzięki za miłe słowa.
Ja wiem, że jak hobby to nie wolno oszczędzać, ale czy kupując aparat fotoamator od razu kupi body za 10tyś zł?
Szczerze nie rozumiem tego podejścia, większość pisze tu słowa typu: "nie kupuj bo nie" napiszcie wytłumaczcie, po to jest forum, Gdybym chciał suchą wiedzę to bym się nie zapisywał tu tylko pozostał przy czytaniu www.
Znam się odrobinę na chemii (nie jestem chemikiem) i ciągle nie rozumiem niektórych. Na początek chciałem kupić gotowy zestaw za w miarę niskie pieniądze, żeby poznać tajniki i procesy od strony praktycznej. A za rok lub dwa zmienić na coś własnej roboty przemyślane i dopracowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”