Bimbrownicy w USA

Tu możecie pisać posty, które mają wymiar bardziej filozoficzny niż teoretyczny na temat alkoholu wytwarzanego w domu...

Autor tematu
kaci22
5
Posty: 8
Rejestracja: środa, 22 lip 2009, 23:47

Post autor: kaci22 »

Witam
Chciałbym poinformować kolegów, że kanał "Discovery Channel Polska" od 05.07.2012 rozpocznie nadawanie serialu dokumentalnego "Bimbrownicy" ("Moonshiners").
Premierowy odcinek zostanie wyemitowany o dziesiątej w nocy.
Serial opowiada o wytwórcach nielegalnego burbona. Chętnych zapraszam na oficjalną stronę internetową programu http://dsc.discovery.com/tv/moonshiners/ .
Ja już jaram się jak Joanna d'Arc i mam nadzieje, że będzie dużo gorzały i broni.
Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia.
K
Awatar użytkownika

fantik1
50
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 28 sty 2012, 00:15
Krótko o sobie: Jestem fajnym człekiem... :)
Ulubiony Alkohol: DD - dobry, domowy ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Bibrownicy w USA

Post autor: fantik1 »

Witam.
Sam jestem ciekaw ile pokażą... :? W końcu to edukacyjny kanał :D
Pozdrawiam
Slainte!

Landos
5
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2012, 19:58
Re: Bimbrownicy w USA

Post autor: Landos »

Serial ciekawy, choć troche przesadzają, np gdy bimbrownik jechał po kukurydze z pistoletem i dubeltówką w obawie przed policją. Ale może się myle i oni naprawde mają tam taki reżim, że kupno kukurydzy na lewo jest takie ryzykowne.

czarski
2
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 19 kwie 2012, 10:48
Re: Bimbrownicy w USA

Post autor: czarski »

Witam, to mój pierwszy post, więc się trochę przedstawię. Jestem ze Szczecina i pochodzę z rodziny o tradycjach bimbrowniczych. Serial mnie zainteresował, a po obejrzeniu kilku odcinków wywnioskowałem, że chłopaki normalnie stosują coś w rodzaju przepisu wujka Jesie - jak opisany tu: http://www.blueridgeinstitute.org/moons ... iques.html . Przepis wypróbowałem i jest rewelacja, ale za cholerę nie rozumie tego wynalazku z bananów i jeszcze ponad 2x droższe od kukurydzianki.
Ostatnio zmieniony środa, 29 sie 2012, 14:04 przez Wald, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Kosmetyka.
Pijąc bimber wyrażasz swój opór wobec władzy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bimbrownia”