Destylandia.pl - opinie

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko

Imbir
300
Posty: 304
Rejestracja: niedziela, 29 gru 2013, 16:40
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy

Post autor: Imbir »

Chyba macie wyjątkowego pecha, ja zamawiałem u nich sporo detali ze dwa tyg. temu i wszystko dotarło po kilku dniach, wszytko zgodne i bez problemów. Przedostatnie zamówienie faktycznie przeciągnęło się od 2tyg ale częściowo z mojej winy. Nie mieli na stanie nypla 2", tzn. mieli tylko jeden, a zamawiałem dwa. Email od nich wylądował w moim spamie i przez to się opóźniło zamówienie, dzwonili też jak później sprawdzałem ale nie mam zwyczaju odbierać z nieznanych nr.
Po za tym jak dla mnie spoko, mają sporo towaru w rozsądnych cenach. Ale każdy może mieć inne zdanie, inne problemy i nie należy oceniać wszystkich jedną miarką.
promocja
Awatar użytkownika

seneka
700
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 sie 2014, 14:47
Podziękował: 100 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: seneka »

Ja też ostatnio zamawiałem w Destylandii i towar dotarł błyskawicznie. Jest tylko jakiś problem z płatnością kartą na ich stronie internetowej.
ZAISTE WÓDKA POTĘŻNA JEST...ALE BIMBER WIĘKSZĄ MOCĄ WŁADA
Awatar użytkownika

mydlo
150
Posty: 192
Rejestracja: niedziela, 11 sty 2009, 13:44
Krótko o sobie: najpierw napisalem o sobie referat, a po przeczytaniu go jeszcze raz stwierdzilem ze szkoda gadac hehe
Ulubiony Alkohol: Własnoręcznie zrobiony
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: mydlo »

Więc po mojej ostatniej interwencji również za pomocą tego forum paczka dotarła w dwa dni z dołączonym gratisem i przeprosinami okazało się że zaszło proste nieporozumienie. Choć wszystko trwało bardzo długo sprzedawca zachował się jak należy towar natychmiastowo wysłał, przeprosił i dorzucił coś ekstra za zwłokę. Właśnie takiego zakończenia tej sprawy oczekiwałem, sprzedawca okazał się bardzo profesjonalny i godny polecenia.
Pijmy pijmy bo sie sciemnia

zlomnik
30
Posty: 49
Rejestracja: środa, 9 gru 2015, 11:56
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: zlomnik »

I ja dorzucę mój kamyczek do sterty gruzu, jaką jest Destylandia. Zamówiłem zbiornik w połowie grudnia na adres jednego z forumowych konstruktorów celem przerobienia go wg. moich wymagań. Zbiornik miał być wysłany w grudniu, potem po nowym roku, potem jednak na początku stycznia, a w poniedziałek (7.01) Pan kierownik Destylandii przekazał, że został wysłany. Z tym, że to nie prawda, bo nie został. Dzisiaj inny pracownik (po wykonaniu kilku telefonów z różnych numerów, bo oczywiście tych "kłopotliwych" nie odbierają) poinformował, że zbiornik dalej ,,się produkuje". I w sumie to nie wiadomo kiedy będzie wysłany, bo Pan przestał odbierać i ten numer. No nie będę do kiosku po startery latał żeby sobie do Destylandii dzwonić. Nie polecam!!!

Kawo
100
Posty: 103
Rejestracja: niedziela, 13 lis 2016, 11:17
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: Kawo »

Tutaj zapytam, bo o tego sprzedawcę chodzi. Zamówiłem trochę detali, przysłali dość szybko, prawie wszystko ok. To "prawie" to wężyk silikonowy który jest płaski, widocznie był ciasno nawinięty na szpulę i tak mu zostało. Podpowiedzcie co można z nim zrobić, bo żadne dmuchanie ani puszczanie wody nie pomaga, dalej się zamyka.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: radius »

A czy aby ten wężyk jest na 100% silikonowy? Silikon jest na tyle sprężysty, że samoczynnie wraca do swojego pierwotnego kształtu nawet po kilkudniowym pozaginaniu i zgnieceniu.
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Kawo
100
Posty: 103
Rejestracja: niedziela, 13 lis 2016, 11:17
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: Kawo »

Kupiłem w dobrej wierze, na ich stronie maja opis jako silikonowe, leży u mnie w cieple i cały czas płaski.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: rozrywek »

Silikon, który nam jest potrzebny, wraca do pierwotnego kształtu praktycznie natychmiast.
A z tego odetnij kawałek, podpal, i będziesz wiedział na czym stoisz.
Stawiam na to że z silikonem to nawet nie spało nigdy.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

użytkownik usunięty
Re: Destylandia - opinie

Post autor: użytkownik usunięty »

Destylandia ma zawieszone konto na allegro i swoją stronę w "internetach". Czy wiadomo, o co chodzi?
Awatar użytkownika

guru114
100
Posty: 120
Rejestracja: wtorek, 1 paź 2013, 16:23
Ulubiony Alkohol: Mocny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: guru114 »

Od poniedziałku strona ma działać.
Awatar użytkownika

guru114
100
Posty: 120
Rejestracja: wtorek, 1 paź 2013, 16:23
Ulubiony Alkohol: Mocny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: guru114 »

Dopiero od dzisiaj strona działa

joker0skater
2
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 15 sty 2015, 15:47
Krótko o sobie: piwowar domowy
Re: Destylandia.pl - opinie

Post autor: joker0skater »

Cześć, ktoś coś ostatnio od nich zamawiał. Szykuję się do zamówienia dużego gara i patrząc na opinie, mam wątpliwości.
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 mar 2020, 18:07 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.

moszeusz
200
Posty: 213
Rejestracja: sobota, 23 sie 2014, 14:47
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy
Re: Destylandia.pl - opinie

Post autor: moszeusz »

Ja kupowałem lokalnie (w ich sklepie w Krakowie) dwa garnki - 30 L i 50 L. Z tymże, z pomiarów wyszło, że mają odpowiedni ok. 33 L i 46 L. Jako garnek do destylacji powiem szczerze - średnio. Generalnie fajną opcją jest możliwość ściągnięcia pokrywy i dokładnego umycia garnka i grzałek, ale z doświadczenia wiem, że bywają nieszczelne podczas destylacji, szczególnie w momencie zalewania kolumny, gdzie wzrasta ciśnienie w kotle. Ja sobie radzę z tym używając takich dużych czarnych spinaczy klamrowych i jest to szczelne, chociaż mimo to, raz na jakiś czas (podczas zalewania) jakaś para pójdzie bokiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”