Postanowienia noworoczne

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy

Post autor: psotamt »

Jak przystało na Nowy Rok, trza ogarnąć się po sylwestrowej hulance i wziąć się zasię. Otóż postanawiam w nowym, 2018 roku zrobić doskonałą wódkę czystą z polskiego zboża :D To mój cel i wyzwanie.
Pierwsze kroki poczynione, maceruje się destylat z pszenżyta, a jęczmień hucznie świętował w beczce nastanie Nowego Roku w parze z drożdżami. Teraz zmęczeni ledwie dychają :mrgreen:
Może dla wielu z Was to postanowienie jest trywialne i błahe, ale ja dopiero zaczynam zabawę z tym surowcem i widzę, że prosto nie będzie, bo dróg wiele. Życzę sobie i Wam, byśmy zawsze w naszym hobby wybierali tę najwłaściwszą, ku własnej i bliskich uciesze :D
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: Postanowienia noworoczne

Post autor: Pretender »

Hehe, myślałem że napiszesz ... „chce zrzucić 10kg” ... Ja również chcę iść w tym kierunku.

Ps
Kg już zrzuciłem

chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Postanowienia noworoczne

Post autor: chprzemo »

A moim postanowieniem jest reaktywacja browaru- warzenie w takich ilościach żebym nie musiał patrzeć na sklepowe półki ze złocistym pienistym, dokończenie kolumny zasypowej i budowa półkowca żebym w przyszłym roku mógł postanowić to co Ty kolego psotamt :)
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

Imbir
300
Posty: 304
Rejestracja: niedziela, 29 gru 2013, 16:40
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy
Re: Postanowienia noworoczne

Post autor: Imbir »

chprzemo pisze:A moim postanowieniem jest reaktywacja browaru- warzenie w takich ilościach żebym nie musiał patrzeć na sklepowe półki ze złocistym pienistym, dokończenie półkowca
Wyjąłeś mi to z ust, o tym samym myślę, to samo mam w planach plus poprawienie wyników w maratonie i półmaratonach... :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”