ankieta-właściwości zdrowotne wina

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
preciosa28
1
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 3 sie 2017, 07:20

Post autor: preciosa28 »

Dzień dobry,

W związku z moją pracą doktorska, proszę państwa o wypełnienie ankiety o właściwosciach zdrowotnych wina. Nie zajmie ona więcej niż 15 minut, a przyczynią sie Państwo do rozwoju nauki :)

https://docs.google.com/forms/d/17mfxeO ... atizs/edit
koncentraty wina
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: ankieta-właściwości zdrowotne wina

Post autor: JanOkowita »

Mimo szczerych chęci nie zdecyduję się na pomoc dopóki nie zostaną poprawione błędy. Znaki "<" i ">" to chyba pierwsze klasy podstawówki...
Nie mówiąc o tym, że należy zwrócić się "do Państwa", a nie do państwa. Takie mamy doktoraty :hammer:
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

JOLI999
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 13 sie 2017, 19:43
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: piwo
Status Alkoholowy: Piwosz
Lokalizacja: Kocierz
Kontakt:
Re: ankieta-właściwości zdrowotne wina

Post autor: JOLI999 »

Ale to jest ankieta dotycząca subiektywnej opinii o winie a nie faktów..
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: ankieta-właściwości zdrowotne wina

Post autor: psotamt »

Nie taka jest idea tej ankiety jak deklaruje proszący. O ile wiek i płeć są istotne, o tyle dochód, liczba osób, wykształcenie, korzystanie z mediów śmierdzi mi na odległość badaniem rynku czy czymś podobnym.
preciosa28 pisze:proszę państwa o wypełnienie ankiety o właściwosciach zdrowotnych wina
Ani jednego pytania o nasze reakcje po spożyciu, ewentualnych badaniach które z piciem wina można by powiązać, choćby przypadkowy związek.
JanOkowita pisze:Takie mamy doktoraty :hammer:
Tu całkowita zgoda, o polskich znakach nie wspominając. No i przydałoby się więcej o sobie i o pracy, choćby dla zachęty i okazania szacunku interlokutorom. Bo obecnie odnoszę wrażenie, że proszący, w swym mniemaniu, znalazł grupę tych co chleją i może coś sensownego mu napiszą.
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”