Sterownik

Przyrządy pomiarowe, ich montaż i zastosowanie odczytów w procesach destylacji. Regulacja procesów.

Autor tematu
destylacjusz
20
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 24 lis 2016, 19:39
Podziękował: 4 razy

Post autor: destylacjusz »

Witajcie. Rozprogramowałem sterownik Pamel PRD2U+ i chciałbym prosić was o pomoc. Czy pomoglibyście mi go zaprogramować ?
alembiki

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Sterownik

Post autor: rastro »

Hm... ale że jak rozprogramowałeś? Ja nie znam tego sterownika, ale jak chodzi o ustawienia to chyba producent dostarczył jakąś instrukcję obsługi. Cyba że udało Ci się jakoś zepsuć program w UC, w takim razie to raczej jest pytanie do producenta niż na nasze forum.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

Blażej
100
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 17 wrz 2016, 12:31
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy
Re: Sterownik

Post autor: Blażej »

Przeglądałem instrukcje sterownika i wszystkie podstawowe nastawy są podane w instrukcji jeśli jej nie masz dostępna jest na stronie Pamela. Więc po ustawieniu do stanu pierwotnego wszystko powinno wrócić do normy. Chyba że uszkodziłeś go w jakis sposób. Zadzwoń na pomoc techniczną do Pamela pomogą. Jak już pisałem w innym poście.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

Autor tematu
destylacjusz
20
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 24 lis 2016, 19:39
Podziękował: 4 razy
Re: Sterownik

Post autor: destylacjusz »

Jak już wcześniej pisałem użyłem go tylko raz. Kupując go, był on niby ustawiony pod moją kolumnę a ja chcąc popatrzeć coś pozmieniałem :) i teraz mam zgryz...
Nie wiem czy T oznacza sonde na kolumnie czy na kegu i jakie wartości mam podstawić. Zastanawiam się równierz czy tryb pracy tego sterownika jest leprzy w trybie PID czy MANUAL.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontrola procesu destylacji”